خانه » گوناگون » راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

برخی از شیوخ عرب حاشیه خلیج فارس با خرید حیوانات کم نظیری مانند شیر آفریقایی و نژاد سفید آن و تغذیه آنان با گوشت کوسه سفید، سعی در به نمایش گذاشتن ثروت خود در بین اعیان دیگر هستند

انتخاب ماشین های کشتار در طبیعت نظیر گربه سانان به عنوان حیوانات خانگی در میان اعیان جوامع عربی موجب شد تا با این شیوه، ثروت بادآورده خود را به رخ دیگران بکشند.

آنان با خرید حیوانات کم نظیری مانند شیر آفریقایی و نژاد سفید آن و تغذیه آنان با گوشت کوسه سفید، سعی در به نمایش گذاشتن ثروت خود در بین اعیان دیگر هستند.

یکی از اعیان جوان عرب با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود از گذراندن اوقات فراغت خود در قفس شیرهای آفریقایی هنگام غذا خوردن آنان و یا حمام کردن در کنار آنان این مورد را به وضوح روشن می کند که وی هدفی جز به نمایش گذاشتن ثروت خود در برابر دیگران ندارد.

تجارت گربه سانان به ویژه یوز پلنگ در آمدی بالغ بر میزان سود دریافتی 50 هزار دلار را عاید شکارچیان این گونه از گربه سانان می کند.

جاسم علی که کارمند بخش مراقبت از گربه سانان باغ وحش امار ات متحده عربی است، در این باره گفت: زمانی که این گربه سانان به حداکثر سن رشد خود می رسد از سوی مالکان طرد شده چراکه دیگر قادر به نگهداری از آنان به دلیل حفظ جان خود و غریزه طبیعی آنان به عنوان ماشین های کشتار طبیعت نیستند و مجدد این حیوانات به باغ وحش سپرده می شوند.

به گفته وی، نشان دادن ثروت با خریدن این گربه سانان که امروزه در میان اعیان عرب رواج پیدا کرده، احمقانه به نظر می رسد و این گونه اقدامات در خصوص گربه سا نان حاصلی جز به خطر انداختن بنای نسل آنان در پی نخواهد داشت.

این در حالی است که در سال 2010 بیش از 200 مورد از انواع گربه سانان نادر و کم یاب در امارت متحده عربی و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس که به صورت غیر قانونی نگه داشته می شدند کشف و ضبط شد و بنا به درخواست حفاظت محیط زیست و حیاط وحش بین المللی به زیست گاه های اصلی خود بازگردانده شدند.

راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

راه جدید خوشگذرانی شیوخ عرب +تصاویر

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جهت مطالعه

محیط مناسب جهت مطالعه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ایجاد محیطی که برای شخص و جهت مطالعه مناسب باشد، اهمیت بسیار زیاد دارد. ولی …

بدون دیدگاه

 1. لطفا به قومیتها اهانت نکنیم. اولا دوره ملخ خوری اونا تموم شده و دوره امپراطوری هخامنشی ما هم تموم شده نگین ما تمدن چند هزاره داریم الان رو بگین که کی هستین و چی دارین.گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل.خدا هم میگه: ان اکرمکم عند الله اتقاکم

 2. غلت کردن اینجوری پول خرج میکنن بخدا آدمایی هستن که غذاندارن بخورن اما اینا ….براشون متاسفم لاشخورا

 3. چقدرزشته تهی شدن ازدرون …..وچقدرزشت است پست وحقیرشدن دربیرون ودرتفاوت این دوهمین بس که هیچی نیستی!!

 4. دمشون گرم بذار خرج كنن مال خودشونه دوست دارن اينجوري خرج كنن ماكه بخيل نيستم
  خدا به ماهم بده اينجوري خرج كنيم
  به قرآن

 5. اه اه اه حالم به هم خورد
  خاک بر سرای سوسمار خور … !!!!!

 6. پایه ای براش یه گربه از تو کوچه پیدا کنیم ببریم با اون ماشین زرده عوضش کنیم

 7. اين دبي به اين كوجكي از كل ايران بيشتر سينما داره ……………………….. خبرتون نميشه

 8. سينما داره خوبشم داره.تو هر مركز خريدش كم كم ١٠تا سينما داره.قديميترين سينماش در حد بهترين سينما ايران. vox, grang,planinuom كه اخري كارسون مياد ازت اردر ميكيره جي ميخوري.اول ابديت شو ديكه نظر بده

 9. از عرب جماعت همینا توقع میره دیگه انقد ازشون بدم میاد ملخ خورا

 10. معذرت میخوام اسمموبالا اشتباه نوشتم.

 11. چه ربطی به سینماداره محسن آقا؟/تاسیس سینمابه عهده فرمان دار،استاندار و افرادی که اداره شهر روبه عهده دارند،است…چه ارتباطی به ثروت مندای اون جاداره؟چون پولشون زیاده دوست دارن شیر،یوزپنلنگ و..بخرند،دلیلی نداره بخوان پولشونوصرف کشورکنن..البته منم موافق نیستم که از پول زیادی به این جورکاراروبیارن…

 12. ای بابا کجای کارید همین قطرراببینید به اندازه نصف تهرانه شایدهم کوچکترولی ازمیدان گازی مشترکی که باپارس جنوبی ایران داره چندین برابرایران گاز استخراج میکنه وچه میلیاردرهایی هم داره. ولی ایران که به غیراز نفت وگاز معادن وصنایع دستی وگردشگری و….
  ایناحق ماست که شیوخ عرب دارندمیخورند

 13. علی آقا واقعا براتون متاسفم که خودمون رو با کشوری که حتی یک سینما هم نداره مقایسه میکنی !!!

 14. يا خدا…اينا انقدر پول دارن كه چه كاراي احمقانه اي كه نميكنند!! حالا ما منتظريم بينم مذاكرات ژنو چي ميشه كه شايد فرجي شد يه كم ارزوني شه!!!!!!!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *