خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 12 آذر 1392

فال روز سه شنبه 12 آذر 1392

فروردین:

امروز روابط برایتان روی بورس هستند. یک پیشرفت خوب در زندگی عشقیتان خواهید یافت، ولی عشق آنچیزی نیست که در افکارتان است. می خواهید کارها را تا آخر سال به اتمام برسانید و امروز کار خیلی اولویت دارد. موقعیت های جدیدی از منابع غیرمنتظره ای برایتان پیش می آیند و همه چیز برایتان خیلی خوب پیش می رود. خوب کارکردن را حفظ کنید.

اردیبهشت:

امروز کار خیلی مرتب پیش نمی رود. شاید مجبور شوید که چشماتان را برای مشکلات روابط باز کنید. ممکن است هم چنین سوء تفاهم هایی در روابط پیش بیایند که امروز با عشق قدیمیتان دارید. امروز ممکن است که در زندگی کاریتان روز شانس باشد، ولی باید مراقب تغییرات کوچک باشید. اگر به دنبال این هستید که شغلتان را برای ترفیع تغییر دهید، پشم ها و گوش هایتان را باز نگه دارید تا به شما کمک کنند از موقعیت نهایت استفاده را ببرید. امروز در شغلتان مسیرهای جدیدی برایتان باز می شوند.

خرداد:

شاید امروز تاثیرات یک جروبحث را احساس کنید. این مشکل ایجاد شده در ارتباط شما را افسرده و غمگین کرده است. شاید به این دلیل است که می دانید ممکن است این آخرین جروبحثتان با معشوقه تان باشد. اگر مجبورید ادامه بدهید، ولی اگر خیلی ناراحت هستید باید جایی که می خواهیدبروید راازنو ارزیابی کنید.

تیر:

امروز روز ارتباطی خوبی نیست، و ممکن است مجبور شوید چیزی را که در اداره به کسی گفته اید را پس بگیرید. اگر دیدی که درگیری با احساسات منجر به اشک ریختن و ناراحتی شدید می شود، باید راه های جدیدی را برای رویارویی بااتفاقات زندگیتان پیدا کنید.احساساتی که در درونتان دفن کرده اید و در زمان های بحرانی بیرون نمی آیند را بیرون بریزید.

مرداد:

امروز همه چیز بر وفق مراتان پیش می رود. خواهید دید که نهایتا رویایتان در زندگی را یافته اید. اکنون زمان آن رسیده که کاری که می خواهید را انجام دهید و آن را به نحوی که می خواهید تمام کنید. ممکن است امروز در برنامه هایتان ناامید شوید، ولی وقتی همسرتان بهترین محل برای خرید را به شما می گوید به او گوش کنید.

شهریور:

امروز کمی از زندگی بیرون بیایید. اگر چه این ماه ماهی گرم و آفتابی نیست، ولی می توانید با کارهایی که باید بکنید خیلی خلاق باشید. شاید احساس کنید که افرادی هستند که از شما غافل می شوند و قادر نیستید که این را به آنها بگویید. سعی کنید قدم بزنید، برگیردید و نفس عمیق بکشید و از احساس هایتان بالا بروید. امروز درمورد کارهای خلاقانه ای که می خواهید بکنید یادداشت برداری کنید.

مهر:

امروز کار روی پروژه ها را آغاز کنید، ولی قطعا آنها را ناتمام رها می کنید. یک احساس همزمان در هوا وجود دارد که شما را تشویق می کند بدون دانستن کاری که می کنید عمل کنید. البته فقط نمی خواهید کار کنید! این فقدان انرژی می تواند مشکل ساز شود، زیرا زمان خیلی زیادی تا پایان سال ندارید. زمانی را صرف فکر کردن به عواقب اقداماتتان کنید.

آبان:

رلبطه ی عشقیتان را زیر سوال می برید. احساس می کنید که معشوقه تان کمی بی صداقت است و این اصلا با روحیه شما جور در نمی آید. ونوس به نپتون اشاره می کند و این می تواند احساس نارضایتی را برایتان پیش بیاورد.

آذر:

امروز احتمال های بی پایانی در زندگیتان وجود دارند. شاید امروز نخواهید که فریبندگیتان را ابراز کنید و به دنبال تنهایی و اوقات جدایی از دیگران می گردید، زیرا احساساتتان گیج کننده هستند. امروز روز زیر سوال بردن احتمالات و عشق ها است و شاید احساس عدم تعادل کنید. هیچ کار جدی انجام ندهید تا وقتی که با ورزش، یوگا یا مراقبه خودتان را دوباره به تعادل برسانید.

دی:

امروز هر چه در اختیار دارید را بدهید تا پروژه ها و وظایف تمام شوند. پروژه های تمام شده به خوبی تمام نمی شوند و شاید ندانید که کارها را به درستی تمام کرده اید یا نه، ولی حداقلش این است که اکثر بخشهای آنها تمام شده اند. پس از آن می توانید پروژه های دیگری که باید تمام شوند را آغاز کنید. زندگی هیچ وقت ایده آل نیست، ولی می تواند خیلی خوب باشد اگر به خودتان اجازه دهید درمورد اتفاقات جاری و جایی که می خواهید بروید بیندیشید. سفر زندگی چیزی است که به شما هستی هرروز را هدیه می کند. از امروز لذت ببرید.

بهمن:

مطمیننا صبر می تواند خیلی عذاب آور باشد. امروز فقط می خواهید بپرید و تعادل را دوباره با تمام کردن پروژه ها در زندگی به دست بیاورید. ولی باید راه بهتری را برای تحت کنترل در آوردن احساسات درونیتان پیدا کنید. امروز روز خیلی خوبی برای خندیدن به خودتان و دیگران است. از اشتباهاتی که خیلی گران تمام نمی شوند ولی بامزه هستند، لذت ببرید.

اسفند:

امروز در اداره صحبت های گرم جریان دارد و شما را در برگرفته است. شاید در صحبت های گرمتان با یک فرد جدید درگیر شوید. ایرادی ندارد، خیلی خوب است، ولی اگر متعهد هستید هیچ کس را راهنمایی نکنید و کاری در این شرایط جدید انجام ندهید. البته اگر مجرد هستید، داستان چیز دیگری است. می توانید هرکاری که می خواهید در این تجربه انجام دهید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *