خانه » اخبار روز » برنامه سمت نو و حجاب شبکه من و تو با حضور ارمیا +تصاویر

برنامه سمت نو و حجاب شبکه من و تو با حضور ارمیا +تصاویر

همیشه شبکه های ماهواره ای به دنبال این هستند که اباحه گری را ترویج کنند، بی قید و بندی و عریانی را اما اینبار می خواهند شما حجاب داشته باشید. شاید ظاهر قضیه اینچنین به نظر برسد اما این فقط ظاهر آن است.

ارمیا دختری که حضورش در شبکه من و تو برنامه اکادمی گوگوش بی حواشی نبود دختر محجبه ای که می گفت شوهرش که یک آلمانی تازه مسلمان شده است مشوق او بوده و گفته است حجاب و خوانندگی با هم مغایرتی ندارند و او می تواند در حالی که حجاب خود را حفظ می کند بخواند و این اول داستانی جدید برای شبکه ای است که در اکادمی گوگوش هم مثل همیشه دنبال ترویج اباحه گری و لذت گرایی صرف خود بوده است و قطعه ای از پازل آن است.

اما این هدف با ارمیا در برنامه اکادمی باقی نماند و حال قرار است این فرد که طرفدارانی هم پیدا کرد، کمک این شبکه در ادامه این پروژه باشد به همین منظور من و تو برنامه ای را با موضوعات خاص کلید زده است که پخش قسمت اول آن نیز شروعی خاص داشت در اولین قسمت این برنامه در رابطه با حجاب و خوانندگی با حضور نفر اول اکادمی موسیقی گوگوش ” ارمیا ” ، به بیان مسائلی از دیدگاه خودش در رابطه با حجاب پرداخت.او دفاع و ترویج از همان خط عقاید خود را ادامه داد اینکه می توان با حجاب خواند اما چرا شبکه بهایی نشین من و تو حجاب را به مخاطبان خود هدیه می کند؟

استحاله در نقشه راه این جنگ مقصد نیست، بلکه محل گذار به سمت بی قیدی کامل است شبکه من و تو اصلا عجله ای برای گرفتن ارزش های یک زن ایرانی و مسلمان از او ندارد

فارسی وان، زمزمه، جم و من و تو می خواهند سبک زندگی خانواده ها و افراد ایرانی را تغییر دهند آنهم نه در 10 درجه بلکه در 180 درجه! خیانت، شراب خواری، بی قیدی و لاابالی گری، رقص، ارتباطات نامشروع همه و همه آنچه است که این شبکه ها روی آن تمرکز دارند و این امری مسلم است که خانواده های ایرانی این موارد را تاب نخواهند آورد. البته فارسی وان زود از تب و تاب خود افتاد و برای همین شبکه ای چون من و تو سعی کرده است این نقصان را برطرف کند و با بیان نرم و گام به گام این مسائل، شما تغییر درجه به درجه به سمت 180 درجه متغایر ارزش های فعلی شما را دنبال می کند. او در ابتدا قبح زدایی و بعد یک فرد را قبح گرا می کنند! این همان برنامه فراماسونری و صهیونیست ها در روند بردن جوامع به سمت ارزش های خود است و یا روند طی کردن پله های فراماسونری به سمت راس یک هرم سازمانی خود.

برنامه سمت نو و حجاب شبکه من و تو با حضور ارمیا +تصاویر

من و تو در کنار برنامه های قبح زدای خود و تزریق ارزش های غربی، حال مخاطب خاص تری را که با این سرعت با او جلو نمی رود، مد نظر قرار داده است. پروژه ای که از دو منظر، خاص و تخصصی می باشد از منظر اول تمرکز بر روی بانوان که خود نقطه نیل جامعه به سمت سعادت یا شقاوت هستند این جمله از امام خمینی را به یاد بیاورید که فرمود “از دامن زن، مرد به معراج می رسد” و حال این شبکه این نسخه را معکوس دنبال می کند که صادق هم می باشد. در واقع بانوان و سعی در تغییر سبک فکری و زندگی آنها نوعی سرمایه گذاری است که شبکه ها برای جنگ نرم می کنند – آیا رسانه ملی چنین کرده است و برنامه ای نوشته شده دارد؟ – از منظر دوم نیز خاص بودن آن در هدفی و نقشه ای است که برای استحاله این قشر از جامعه مد نظر قرار داده اند. یک زن ایرانی در وهله اول خیانت، ارتباط ناشروع و … را قبول نمی کند اما باید آن را گام به گام جلو برد یک بانوی ایرانی شاید با این شبهه کمی جا بخورد اینکه آیا نمی توان با حجاب کارهای زیادی کرد زن ها که این روزها بیشتر در اجتماع اند و می خواهند باشند برای انها بهترین توجیه این است که با حجاب خیلی از کارها را می شود انجام داد و چه بهتر که یک نفر این کارها را برای زنی که می خواهد اجتماعی شود تعریف کند و برای او فرهنگ سازی کند و یا برای حرکت های هنجارشکن او توجیه بتراشد، من و تو زود این کار را می کند. یک زن می تواند حجاب داشته باشد و بخواند! رسانه ملی چنین کاری را شروع کرده است؟

برنامه سمت نو و حجاب شبکه من و تو با حضور ارمیا +تصاویر

اما برای زنان علاوه بر خوانندگی تغییر سبک زندگی، سبک رفتاری، سبک پوشش برنامه هایی است که در آینده باید منتظر آن از این شبکه ها باشید مطمئن باشید شما می توانید حجاب داشته باشید و با نامحرم ارتباط برقرار کنید تا دیگر نیت جنسی به وجود نیاید! آرایش کنید تا مرتب باشید!

استحاله گام اول و مهم در میان گام ها برای یک چنگ نرم است استحاله در نقشه راه این جنگ، مقصد نیست بلکه محل گذار به سمت بی قیدی کامل است شبکه من و تو اصلا عجله ای برای گرفتن ارزش های یک زن ایرانی و مسلمان از او ندارد بلکه زنی که امروز می خواند آن هم با حجاب، فردا با حجاب با پسری دوست خواهد شد، در کاباره خواهد رفت، شراب خواهید نوشید و…….. و در آخر خیانت می کند و دیگر محلی از اعراب از حجاب برای او نمی ماند، ارمیا زمانی قاری قرآن مدرسه بود و حالا خواننده محجبه آکادمی گوگوش! در واقع کشتن حیا در یک زن مقدمه کشتن حجاب او و انداختنش در دل ضد ارزش های دیگر است حال شاید بهتر بتوان متوجه شد که چرا ارمیا سوژه می شود؟!

در واقع این شبکه به این نتیجه رسیده است که کشتن حیا در یک زن مقدم بر حجاب اوست زیرا زنی که حیا ندارد با حجاب و بی حجاب آماده ادامه پذیرش و تاثیر از سایر برنامه های من و تو خواهد شد. دیگر برنامه ها هم در کنار قبح زدایی چنین کاری می کنند برنامه بفرماید شام شاید انتظارندارد از فردا ایرانی ها در مهمانی های خود شراب سر میزها بیاورند اما سبک زندگی غربی در چینش خود سبک زندگی را عوض می کند و کم کم شراب را هم مهمان خواهد کرد این پروژه نزدیک نیست اما برای یک رسانه کاری حرفه ای محسوب می شود. اما برای زنان محجبه علاوه بر خوانندگی تغییر سبک زندگی، سبک رفتاری، سبک پوشش برنامه هایی است که در آینده باید منتظر آن از این شبکه ها باشید مطمئن باشید شما می توانید حجاب داشته باشید و با نامحرم ارتباط برقرار کنید تا دیگر نیت جنسی به وجود نیاید! آرایش کنید تا مرتب باشید! و…مواظب سایر برنامه ها باشید شاید در نگاه اول برای شما شبهه های ایجاد شده منطقی باشد و راه حل آسانی به نظر برسد اما همه حرف این شبکه ها این نیست شما می توانید زن باشید اما مفهوم خانواده، مادر،عفاف را باید زیر کنترل تلوزیون خود بگذارید حال ریسور خود را روشن کنید!

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: تبیان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. به نظر من هر کسی آزاد هرجوری زندگی بکنه ..چه با چادر و چه با تاپ و شلوارک..شبکه من و تو هم مال همه مردم پس از هر نوعی برنامه میزاره..به وب منم سر بزنید..payam-11.blogfa.com

 2. عاشق مجید فلاح پور

  باهات موافقم ولی من همسر واقعیشم

 3. عاشق مجید فلاح پور

  بابا دعوا نکنین مجید آکادمی از همشون بهتره از طرف همسر فرضی مجید جون

 4. من گیر بهت ندادم حرفت نا حق و بی منطقه جوابتو ندادم به خودت بناز که از حجاب خوشت نمیاد زنی که حجاب نداشته باشه زن نیست کوچولو هم نیستم من با این بچگیم یه چیری میدونم 50 سالت شده عقاید مضخرفی داری

 5. من فک ميکنم ادم بايد يا رومي رومي باشه يا زنگي زنگي! ارميا با اين کارش حرمت حجاب داشتن رو نگه نداشته. انگار قرانو تا اونجا خونده که نوشته زن بايد حجاب داشته باشه. هرکس اعتقادات خودشو داره و خيلي از خانوما پزيرفتنش.

 6. با اين حرفا با اين برنامها نميتونين مردمو تغيير بدين

 7. خخخخخخخخلي بده

 8. ارمیا/فدات/دوست/داریم/چشم/حسودارا/در//بیاور

 9. ارمیا/عقایدش/اینبوده/که/با/حجاب/اهنگ/بخواند/چقدر/شما/بی/فکر/وفضولید

 10. کوچولو الفاظ زشت به کار نبر…. حداقل اینجا نشون نده از کدوم دهات اومدی…..

 11. کوچولو یه باره دیگه متن نظر اول من رو بخون.. فکر کنم حافظه ات یاری نکرده.. گفتم به حجاب مقید نیستم….. بدبختی گیر افتادیما… بابا چیکار من داری برو واسه بقیه نظر بزار…گیری ها!!!!!!!

 12. تو برو اشپزیت رو کن خالهههههههههههههههههههههههه تیله بازی عار نیست احمق

 13. خانوم جان شما ایکیو داری به من میگی بی ای کیو واقعا که حرف حق تلخه خواهر بعد هم کسی نگفت خاله خالم هم نیستی و نمیخوام هم باشی
  تو مشکل با خودت داری نه ماهواره برو خودتو اصلاح کن ببینم تو خودت اصلا حجابت کامله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  از قدیم گفتن بادجون گندیده خودشوپسندیده خواهر تو خدا نیستی که عقیده درست کنی والا
  بعد هم عقیده من برا خودم محترمه دعوا داری ؟؟؟؟؟؟؟
  وای رو تو برم خواهر

 14. این از اون حرفها بود
  اونی که چادر میپوشه……………
  چه ربطی داره لااقل گناه رو تو بوق و کرنا نمی کنه قبحش بریزه و بقیه هم براشون عادی شه برن انجام بدن
  نمی خوام ازش دفاع کنم ولی این قیاستون اشتباهه
  اول اینکه حجاب فقط به چادر نیست
  پوشیدن لباس و پوشش پوشیده که بدن نما هم نباشه و جلب توجه هم نکنه حالا می خواد این حجاب چادر باشه یا مانتو یا پیراهن و ……….
  دلیل نمیشه اگه کسی حجاب داشت و گناه کرد ما حجابو ببریم زیر سوال
  این خود فرده که باید به درگاه خدا و البته اگه گناهش علنی بود جاهایی به بنده های خدا و قانون پاسخگئ باشه
  نجیب بودن خیلی خیلی پسندیدست ولی به این معنی نیست هر کسی نجیبه حجاب لازم نداره

 15. مگه چی گفتم،فقط ازش سئوال کردم…وای از دست شما…

 16. همه ی ماتوعقیده هامون گم شدیم کاش یادمیگیرفتیم به نظرای همدیگه احترام بزاریم اون موقع ایران بهشت میشد/

 17. ببین برادر در حدی نیستی که بخوای این نظرها رو بدی… وقتی من دارم نظر می دم منکر ماهواره توی خونمون نمیشم…. تو که اینقدر آی کیوت پایین چه به این حرفا…. خاله جان برو تیله بازیتو بکن…برو خاله

 18. واقعا خوب است که ادم حجاب داشته باشد ولی کسانی که بی حجاب هستند باحجاب هارا مسخره میکنن ومیگن خودتو راحت بزار میبینی ملت همه بی حجابن تو هم مثل اونا چه اشکالی داره

 19. بره همتون متاسفم که همش منفی فکر میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.