خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 13 آذر 1392

فال روز چهارشنبه 13 آذر 1392

فروردین:

امروز به تغییر دکوراسیونتان نگاهی بیندازید. با سرعت داشتن زیاد در کارهای روزمره خیلی چیزها را از دست می دهید. شاید نیاز پیدا کنید که بعضی از قرارها را کنسل کنید، میزتان را مرتب کنید، و اداره را در زمان معمول ترک کنید. اولویت ها این هستند که به خودتان برسید، خانواده را به شام دعوت کنید و دکوراسیون منزل را تمام کنید. امروز از دوستان و چرخه درونیتان لذت ببرید و به خاطر حمایت هایشان قدردانی کنید.

اردیبهشت:

قبل از خارج شدن از یک شرایط این را که ممکن است در لذت ها، عشق و محبت چه کمبودهایی داشته باشید در نظر بگیرید. در سالهای آینده به خاطر کاری که امروز می کنید پشیمان خواهید شد. همه چیز به یادتان می آید و می فهمید که چه چیزی را از دست داده اید. این کار را نکنید! شرایط را ارزیابی کنید. صدای دهل از دور خوش است! شاید شرایط فعلی خوب نباشد ولی با عوض کردن آن چیزی بهتر نشود و ممکن است بدتر هم بشود.

خرداد:

جواب سوالات بقیه را با “شاید” ندهید، پاسخ هایتان باید قاطع باشند. اگر نمی خواهید کاری را انجام بدهید، بگویید “خیر” و هیچ کس را سر کار نگذارید. نیازی ندارید که در تصمیم گیری ها مردد باشید، امروز تصمیم درست را بگیرید. اگر نظرتان را عوض کردید آنرا بگویید. گاهی اوقات تغییر پذیر بودن خوب است.

تیر:

امروز خیلی وراج شده اید. شاید بخواهید که با شوخی هایتان و دلربایی خود دیگران را تحت تاثیر قرار دهید که به ندرت این اتفاق رخ می دهد. ایده هایتان را به دیگران بفروشید و به آنها القا کنید که این بیشتر ایده ی خودشان است تا شما. با عکس هایتان از آنکه و آنچه که هستید حمایت کنید. از دلرباییتان استفاده کنید تا خودتان را به دیگران بشناسانید. امروز بخشنده و مراقب دیگران باشید.

مرداد:

خیلی درگیر پروژههایی می شوید که مال خودتان نیستند. ستاره ها از شما می خواهند که مقاصد و شرایطتان را امروز مشخص کنید. باید مشخص کنید که به کجا می روید و چه می خواهید بکنید. ساعت های طولانی را صرف تمام کردن پروژه ها و کارها کنید و مطمئن شوید که موفق بوده اید. وقتی که پر از انرژی هستیدف دوستانتان در رسیدن به شما مشکل پیدا می کنند!

شهریور:

امروز اینکه چقدر خوب پول هایتان را مدیریت می کنید، تعیین می کند که تعطیلات آینده ی خوبی دارید یا خیر! بودجه تان را حفظ کنید و راه هایی برای پس انداز پیدا کنید. درمورد داشته هایتان خیلی باسیاست باشید و بدون تردید ایده هایتان را به اشتراک بگذارید- از مهربانی استفاده کنید. شاید امروز کسی شما را به دخالت در زندگیش متهم کند. مراقب باشید.

مهر:

امروز به خودتان فکر کنید. می توانید با دیگران حرف بزنید و توجهشان را جلب کنید و ایده هایشان را بگیرید، ولی تصمیمات خودتان را بگیرید. امروز می خواهید که به تنهایی کار و بازی کنید. اگر از متهد شدن به تغییر می ترسید، به سلاح های خودتان بچسبید. راحت باشید. تعطیلات موقع خارج شدن از شرایط نیست. اگر همه چیز مرتب نبود گله و شکایت نکنید.

آبان:

امروز زخیلی سرتان شلوغ است و باید که بدون هیچ تئقفی به تعهدات خانوادگی تان برسید. اتفاقات را با یک بینش معنوی بیشتر ببینید. درمورد چیزهایی در زندگی بیندیشید که به انها عشق می ورزید و دلایلی بیابید که شکرگذار باشید. وقتی دوست داشته باشید و دوستتان بدارند هیچ مشکلی برایتان لاینحل نخواهد بود.

آذر:

مراقب باشید که خودتان را با اطرافیان مقایسه نکنید. اگر حرف های بی خود و ناراحت کننده ای بزنید به یک رابطه مهم در زندگیتان صدمه خواهید رساند. امروز روابطی که ناآرام هستند را بپذیرید و از انها بیشترین استفاده را ببرید. اطمینان یابید که اگر امروز درگیر جروبحثی شدید حرف هایتان درست و به جا باشند. اگر در یک شرایط رمانتیک هستید، بدانید که قانون امروز ناراحتی و غم است. مطمین شوید که امروز جروبحث ها ارزش تلاشتان را دارند!

دی:

می بینید که یک تغییر در عادات غذایی می تواند سلامتیتان را بهتر کند. در این فصل وسوسه های زیادی به سراغتان می آیند. حواستان باشد که امروز و کلا در طول این فصل کارهای خیلی زیادی انجام ندهید. به این فکر کننید که برای سال آینده چه چیزهایی برای خودتان می خواهید. اگر کارهای کمتری انجام دهید و از داشته هایتان لذت ببرید می توانید همه چیز را بهتر کنید. سعی کنید که اطرافیانتان را خوشحال کنید.

بهمن:

امروز بهترین موقع برای مرور جزییات برنامه ها، پروژه ها و کارهایتان برای سال آینده می باشد. شاید ببینید که سازمان ها و دوستان تاثیر قدرتمندی روی کارهایی که قصد دارید در آینده انجام دهید دارند. ممکن است امروز اوقات سختی در رابطه با رابطه تان دارید. درمورد ایجاد یک تغییر فکر کنید. در این اوقات به نفس عمیق کشیدن ادامه دهید و حس شوخ طبعیتان را حفظ کنید.

اسفند:

امروز انرژی زیادی دارید، ولی نیاز دارید که آنرا وارد شبکه ها و شرکت کنید. با همکارانتان به یکدیگر کمک کنید و کشف می کنید که صبور بودن خیلی برایتان فایده دارد و موفقیت در پی دارد. اگر امروز احساس عشق پرتنشی دارید، بهتر است که با معشوقه تان صحبت کنید. امروز روزی نیست که قضاوت های عجولانه کنید و یا با دیگران قطع رابطه کنید. امروز به مسئولیت هایتان برسید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *