خانه » اخبار روز » پیروزی تیم دانشگاه شریف با علی دایی و عادل فردوسی پور

پیروزی تیم دانشگاه شریف با علی دایی و عادل فردوسی پور

دیدار دوستانه میان تیم های پیشکسوتان فوتسال دانشگاه شریف و دانشگاه تهران در سالن استاد جباری دانشگاه شریف برگزار شد که در پایان تیم دانشگاه شریف موفق شد با نتیجه سه بر دو حریف خود را شکست دهد.

محمدرضا حیدریان، کاپیتان سابق تیم فوتسال و رحمان رضایی مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران در ترکیب تیم فوتسال دانشگاه تهران حضور داشتند و همچنین علی دایی و عادل فردوسی پور برای تیم فوتسال دانشگاه شریف در این دیدار به میدان رفتند.

زننده یکی از گل های دانشگاه شریف علی دایی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بود. این مسابقه حاشیه های داشت که به شرح زیر است:

* در حالی که قرار بود بازی راس ساعت 12:00 آغاز شود به دلیل حضور تاخیر علی دایی و عادل فردوسی پور از ساعت 13:20 آغاز شد.

* ورود دایی و فردوسی پور به سالن با تشویق شدید هواداران همراه بود. طرفداران خواستار بازی فردوسی پور در این دیدار بودند و شعار “عادل برو داخل” سر دادند که او در جواب گفت از ناحیه پا مصدوم هستم و تنها به عنوان تماشاگرنما در این جا حضور دارم. البته فردوسی پور در نیمه دوم این بازی و پس از درخواست زیاد هواداران وارد میدان شد و به بازی پرداخت.

* قبل از این دیدار عده ای از دانشجویان که عضو کمپین مبارزه با بیماری ایدز در دانشگاه شریف بودند، شال قرمزی را به بازیکنان می دادند که وقتی این شال در دست فردوسی پور بود فردی به وی گفت که با این کار خود نشان دادی که پرسپولیسی هستی که او با خنده در جواب گفت که تکذیب می کنم.

* تیم دانشگاه شریف در این دیدار با لباس قرمز و تیم دانشگاه تهران با لباس سفید به بازی پرداختند.

* علی دایی در یک صحنه در محوطه جریمه دانشگاه تهران توسط دروازه بان حریف سرنگون شد که ضربه پنالتی را با یک ضربه آرام تبدیل به گل کرد که با تشویق شدید طرفداران همراه بود.

* دریبل های مثال زدنی محمد رضا حیدریان، کاپیتان سابق تیم فوتسال ایران حضار را به وجد آورد و بارها از جانب آنها مورد تشویق قرار گرفت.

* فغانی و مظفری زاده داوران بین المللی فوتبال ایران قضاوت این دیدار دوستانه را بر عهده داشتند.

* از نکات جالب توجه این مسابقه حضور عادل فردوسی پور در خط حمله تیم دانشگاه شریف و حضور علی دایی در خط دفاعی این تیم بود و بارها دایی با پاس های دقیق او را در موقعیت گلزنی قرار داد که وی موفق به گلزنی نشد.

* علی دایی در پایان این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: سال های خوبی در این دانشگاه داشتم و دوستان خوبی پیدا کردم که مطمئنا تاثیر زیادی در زندگی ورزشی من داشتند. من خودم را مدیون این دانشگاه و کارمندان آن می دانم و برای همه آنها آرزوی موفقیت می کنم. همچنین از حضور در جمع دانشجویان این دانشگاه به وجد آمدم.

* در این دیدار تعداد بسیار زیادی از دانشجویان دانشگاه شریف تماشاگر این دیدار بودند.

* مسئولان دانشگاه از حضور بانوان در جایگاه تماشاگران خودداری کردند. به گفته دانشجویان آنها بارها خواستار صدور مجوز برای حضور بانوان در سالن برای تماشای این بازی شده بودند، اما مدیریت دانشگاه شریف اجازه حضور آنها در این سالن سر پوشیده را ندادند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *