خانه » اخبار روز » اجتماعی » امیر علی 4 ساله برای زنده ماندن نیازمند یاری است

امیر علی 4 ساله برای زنده ماندن نیازمند یاری است

با گذشت ۴ سال از بیماری نقص ایمنی بدن بالاخره نمونه خون برای پیوند مغز استخوان امیر علی بیابانگردی کودک ۴ ساله تایید شد و در حال حاضر خانواده این کودک به ۲۰ میلیون تومان برای بستری کردن فرزندشان در بیمارستان شریعتی تهران نیازمندند.

الناز امیدی مادر امیرعلی با ارایه مدارک بیماری فرزندش گفت: با گذشت ۴ سال از این عارضه و هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان بالاخره فردی که نمونه خون او برای پیوند مغز استخوان با امیرعلی مناسب تشخیص داده شد از سوی بانک خون به ما معرفی شده است.

او با خشنودی از این رویداد ادامه داد: در طول ۴ سال گذشته ما تمام لوازم زندگی خود را برای درمان بیماری فرزندمان به فروش رسانده ایم و بعد از آن به سراغ کمک های دولتی و مردمی رفتیم و از سال گذشته هم بعد از انتشار متن استمداد ما در روزنامه ها و خبرگزاری ها حدود ۳۰ میلیون تومان از سراسر ایران برای انجام پیوند به ما کمک شد.

امیدی با تشکر از مردم نیک اندیش ایران گفت:حالا بار دیگر چشم امید ما بعد از خدا به دستان مردم مهربان ایران است تا در تامین هزینه گزاف این عمل به کمک ما بیایند.

امیر علی 4 ساله برای زنده ماندن نیازمند یاری است

در صورت تامین هزینه و واریز ۲۰ میلیون تومان به حساب بیمارستان شریعتی تهران تا چند روز آینده مقدمات پیوند مغز استخوان فرزند معصوممان فراهم می شود.

محمد بیابانگردی پدر امیرعلی هم گفت: هزینه پیوند مغز استخوان حدود ۷۰ میلیون تومان است که سهم ما ۲۰ میلیون تومان تعیین شده و مابقی آن به کمک بنیاد امور بیماری های خاص تامین می شود.

پدر امیرعلی با یادآوری این نکته که امیر علی از سن ۴ ماهگی به تناوب در بیمارستان های ۱۷ شهریور، رسول اکرم،گلسار رشت و مرکز طبی کودکان، امام خمینی و شریعتی تهران بستری شده همچنین گفت شغل خود را برای پیگیری درمان فرزندش از دست داده است و در تمام ۴ سال گذشته او و همسرش روزگار خود را در بیمارستان و یا محوطه های مراکز درمانی زیر چادر گذرانده اند تا فرزندشان تسلیم مرگ نشود.

بیابانگردی توضیح داد: گروه خونی امیرعلی +o است و طبق اظهارات پزشکان مردان سالم از ۱۰ تا ۴۰ سال می توانستند به زنده ماندن امیرعلی کمک کنند.

بیابانگردی در ادامه دلیل طولانی شدن این پیوند را ابتدا نامساعد بودن وضعیت مالی و همچنین کمیاب بودن نمونه خون همخوان برای پیوند مغز استخوان ذکر کرد و گفت: به همین دلیل امیرعلی دچار آبسه مغزی شد که باعث از کار افتادن سمت چپ بدنش شده است. و به جز این او بارها دچار عفونت کبد و معده شده و اگر پروسه درمانش باز هم طولانی شود شانس زنده ماندن فرزندمان به حداقل می رسد.

بیابانگردی افزایش قیمت و نایاب شدن داروهای درمان امیرعلی بعد از گسترده شدن تحریم های اقتصادی علیه ایران را هم در این موضوع بسیار تاثیرگذار دانست و گفت در یک سال گذشته برای تهیه تنها یک قرص فرزندمان ۳۰۰ هزارتومان هم پرداخت کرده ایم.

تاکنون امیرعلی تحت مراقبت های چند پزشک در بیمارستان شریعتی تهران از جمله دکتر آقا محمدی و دکتر حمیدیه بوده و قرار است این پیوند هم از سوی دکتر حمیدیه انجام شود. این پزشک اطمینان داده است بعد از انجام پیوند امیر علی کم کم سلامت خود را باز می یابد و تا یک سال بعد به زندگی عادی برمی گردد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: موسسه خیریه همت

جهت مشاهده کامل متن و کمک به این خانواده اینجا کلیک کنید


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. ایشا… خدا کمکش کنه

  2. مجله اینترنتی پارسی وان

    خیران و نیکوکاران می‌توانند همزمان با فرا رسیدن ماه صفر برای کمک به امیرعلی با دفتر خبرگزاری فارس در گیلان به شماره 01315544022 تماس بگیرند و امید تازه‌ای که در زندگی امیر علی با کمک افراد خیر ایجاد شده است، را به شکوفایی برسانند.

  3. باسلام من کمک مالی در توانم نیست اما چنانچه برای این طفل بیگناه و هر بیمار دیگری حاضرم مغزاستخوان خود را اهدا کنم تادیگری هم شانس زندگی کردن را داشته باشد گروه خونیم +o است با خانواده نامبرده تماس گرفته و اگر شخص اهدا کننده واجد شرایط نبود با جان و دل درخدمتشان هستم و در پایان خداوند تمامی بیماران را شفا عنایت بفرماید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *