خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » مهدی پاکدل به آرزویش رسید +عکس

مهدی پاکدل به آرزویش رسید +عکس

مهدی پاکدل معتقد است کارگردانی فیلم سینمایی “فردا” او را به یکی از آرزوهایش در سینما که کارگردانی بود، رساند.

مهدی پاکدل بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما که این روزها اولین تجربه کارگردانی خود را با فیلم سینمایی “فردا” کسب می کند با بیان این مطلب که چند روز از شروع فیلمبرداری اولین فیلم سینمایی او می گذرد، گفت: چند روزی است که گروه فیلمبرداری کار خود را در شهر فومن استان گیلان آغاز کرده است و 80 درصد از فیلمبرداری این فیلم سینمایی در منطقه شمالی کشور و 20 درصد در تهران انجام خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که به زودی اسامی بازیگران این فیلم سینمایی اعلام خواهد شد، بیان کرد: نگارش فیلمنامه، کارگردانی و طراحی صحنه “فردا” مشترکا برعهده من و ایمان افشاریان است به همین دلیل نمی توان “فردا” را فیلمی دانست که تنها برای من است.

مهدی پاکدل به آرزویش رسید +عکس

پاکدل در پاسخ به این پرسش که آیا همانند دیگر بازیگرانی که برای اولین بار کارگردانی را تجربه می کنند، خود نیز در این فیلم سینمایی بازی می کند یا خیر؟ گفت: دوست داشتم وقتی به عنوان کارگردان فعالیت می کنم تمام تمرکز خود را بر روی کارگردانی قرار دهم به همین دلیل هیچ نقشی به جز کارگردانی و طراحی صحنه در “فردا” ندارم.

بازیگر نقش ابوطالب در فیلم سینمایی “محمد (ص)” درباره اولین تجربه کارگردانی خود در سینما توضیح داد: هرچند تنها چند روز از آغاز فیلمبرداری می گذرد اما باید بگویم در حال پشت سر گذاشتن تجربه خوبی هستم و دنیای فیلمسازی تجربه جالبی است. من سال ها در حوزه بازیگری فعالیت کردم، اما همیشه علاقه مند به کارگردانی بودم و خوشبختانه می توانم بگویم برای اولین بار در حوزه سینما به آرزوی خود رسیدم. طی سال های گذشته بازیگری وقت من را برای فعالیت در عرصه کارگردانی گرفته بود.

پاکدل در پایان گفت: “فردا” روایت یکی از داستان های مولانا است که به روز شده است. خوشبختانه هرکدام از بازیگرانی که فیلمنامه را خواندند از آن استقبال کرده و بازی در این فیلم را پذیرفتند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری مهر


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عکسهای جالب آزاده صمدی

عکسهای جالب آزاده صمدی و زندگینامه

 آزاده صمدی بازیگر معروف ایرانی است که با سن کمش طرفداران زیادی دارد . در …

بدون دیدگاه

  1. خیلی خوبی خیلی

  2. عزیزم تو در هر حالتی ماه هستی . امیدوارم موفق باشی

  3. چقدرخوب،امیدوارم مثله همیشه موفق باشی….مرسی پارسی وان جان،فداتتتتتتتتتتتتتتتتت

  4. نترس بابا پیرشدن که عیب خودتوهم یه روزمو هات سفید میشه

  5. ای وای چقد موهاش سفید شده کاش رنگ میکرد اصلا خوشم نمیاد بازیگر محبوبم زود پیر بشه

  6. جات خوبه مهدی جان نیوفته پاین تمساها میخورنتا‏?‏

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *