خانه » اخبار روز » شوهر بیکاری که 10 سال نقش مدیر عامل را برای زنش بازی می کرد

شوهر بیکاری که 10 سال نقش مدیر عامل را برای زنش بازی می کرد

زنی در دادگاه خانواده مدعی شد که شوهرش طی ۱۰ سال زندگی مشترک به او دروغ گفته و خود را مدیرعامل شرکت معرفی می کرده ولی بیکار بوده و یک هفته اخیر متوجه این موضوع شده است.

زن و مردی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست طلاق توافقی خود را به قاضی یکی از شعب این مجتمع قضایی ارائه کردند و زن در مقابل قاضی پرونده بیان کرد: شوهرم 10 سال مرا فریب داد و مدعی بود که مدیرعامل یک شرکت تجاری است و هیچ گاه نگذاشت که به محل کاری که گفته بود در آنجا مدیر عامل است، بروم و دلیل آن را یک هفته است فهمیدم چراکه او بیکار بوده و مرا فریب داده است.

وی با بیان این که یک فرزند 3 ساله داریم و قرار است بعد از طلاق حضانتش را برعهده بگیرم، ادامه داد: شوهرم از صبح تا شب به شرکت دوستش می رفت تا من متوجه بیکاری اش نشوم؛ بعد از پیگیری و بعد از روزی که دنبالش کردم، دستش رو شد و متوجه شدم 10 سال از سادگی ام سوءاستفاده کرده است.

زن بار دیگر در ادامه گفت: باید از شوهرم جدا شوم چراکه او مرا بازی داده و خرج خانه را از پدرش می گرفت تا ما احساس کمبود مالی نداشته و به او شک نکنیم؛ وقتی در این زمینه به من دروغ گفته و فریبم داده از کجا مشخص است که بعداً سر مسائل دیگر فریبم دهد.

وی افزود: اصلاً نمی دانم شوهرم زنی دیگر دارد یا خیر و دیگر راست می گوید یا نه؛ در واقع دیگر به او شک دارم و حاضر نیستم در کنارش به زندگی ادامه دهم.

در ادامه مرد جوان با لبخندی به قاضی پرونده بیان کرد: حاضرم زنم را طلاق دهم ولی خوشحالم از این که توانستم تا 10 سال خوب بازی کنم. نمی خواهم بیش تر از این زنم را اذیت کنم و او را طلاق داده و به ازای بخشش مهریه حضانت فرزند را به او می دهم.

وی افزود: همسرم در زندگی مشترک توقع کمی داشت ولی من از این که بروم سرکار متنفرم و باید این موضع را مخفی می کردم چون همسرم مرا مجبور به این کار می کرد؛ عادت کردم از پدرم پول بگیرم و پدرم نیز از این کار بدش نمی آید و این راز تنها بین من و پدرم بوده و کسی نمی دانست، در مجموع کار همسرم هم درست نبود که دنبالم آمد.

مرد در ادامه اظهار داشت: تصمیم گرفتیم توافقی از یکدیگر جدا شویم.

قاضی دادگاه بعد از صحبت های زن و مرد، از هر دو خواست که با یکدیگر کنار آمده و به هم فرصت بدهند ولی هر دو اصرار داشته و بنابراین حکم طلاق توافقی صادر شد و موضوع بررسی حضانت فرزند با درخواست جدید به جلسه آینده موکول شد.

*قبل از اردواج تحقیقات لازم است

فاطمه ریحانی، استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهارداشت: تحقیقات قبل از ازدواج از سوی زن و مرد لازم بوده و باید صورت گیرد تا شاهد مشکلاتی از این قبیل نشویم همچنین خانواده ها باید در انتخاب صحیح همسر به فرزندان خود کمک کنند.

وی با اشاره به این که مرد باید شاغل بوده تا بتواند امور اقتصادی زندگی را برعهده گیرد، ادامه داد: زن و مرد باید یکدیگر کانون خانواده را گرم نگه داشته و نگذارند از یکدیگر دور شوند و فرزندی که در این میان وجود دارد ضربه خورده و دچار مشکل شود.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه زن هم می تواند در کنار مرد شاغل باشد، بیان کرد: زن و مرد در زندگی مشترک باید تمام تلاش خود را برای تحکیم خانواده انجام داده و موضوع را از هم مخفی نکنند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری تسنیم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. مهم هست که پول ازچه راهی درمیاحلالو حروم داره خوب

  2. همين که پول مياره خونه کافيه.اين زنه هم ديگه خيلي شلوغش کرده.بشين زندگيتو کن.چيکارداري پول ازکجامياد!تو خرج کن

  3. خاک توسرش کنن خوب میمردی بری سره کار البته سرکاریه چون 10سال چه جوری خرج خونرومیداده‏?‏‏)‏‏?هان خدایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.