چهارشنبه 1 فروردین 1397
خانه » گوناگون » عرضه ال جی G Flex با قابلیت خود ترمیمی +تصاویر

عرضه ال جی G Flex با قابلیت خود ترمیمی +تصاویر

اولین گوشی هوشمند منحنی و انعطاف پذیر دنیا با قابلیت خودترمیمی برای اولین بار در خارج از کره در دسترس است.

عرضۀ اولین گوشی هوشمند منحنی و انعطاف پذیر دنیا، ال جی G Flex به بازارهای جهانی وارد شد. این عرضه از همین هفته در سنگاپور و هنگ کنگ آغاز می شود. دسترسی به این محصول مبتکرانه در بازارهای اصلی آسیا قبل از پایان سال اعلام می شود و در مناطق دیگر نیز متعاقباً معرفی خواهد شد.

ال جی G Flex کاربران در هر جای دنیا شیفتۀ خود کرده است زیرا اولین گوشی هوشمند منحنی است که مطابق با فرم صورت انسان است و گنجاندن اولین باتری منحنی گوشی هوشمند را امکان پذیر کرده است.

عرضه ال جی G Flex با قابلیت خود ترمیمی +تصاویر

عرضه ال جی G Flex با قابلیت خود ترمیمی +تصاویر

ال جی G Flex با نمایشگرHD پلاستیکی بادوام OLED یا (P-OLED) از قابلیت خودترمیم قاب پشت برخوردار است که خط و خش های هرروزه را برطرف می کند و اولین گوشی هوشمندی است که از این فناوری برخوردار است.

قابلیت مبتکرانه خودترمیمی در جدیدترین گوشی هوشمند ال ‎جی تحسین و ستایش بسیاری از رسانه‎های بزرگ سراسر جهان را از آن خود کرده است.

مشتریان در سنگاپور می توانند از ۸ دسامبر ال جی G Flex را از پیش سفارش دهند. فروش ال جی G Flex در هنگ کنگ از ۱۳ دسامبر توسط اپراتورهای بزرگ و فروشندگان بزرگ لوازم الکترونیک آغاز می شود.

ال جی G Flex با انحنای عمودی جدیدترین گوشی هوشمند پیشرفته از سری G ال جی است که از ابتکارات انحصاری دیگر شرکت های ال جی مانند LG Display و G Flex برخوردار است. نمایشگر منحنی ۶ اینچ Real RGB P-OLED منحصراً برای G Flex ساخته شده است و بزرگترین نمایشگر در نوع خود است. باتری منحنی ۳۵۰۰ میلی آمپر که ساخت شرکت LG Chem است مخصوص G Flex تولید شده و اولین در دنیا است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: برسام


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جهت مطالعه

محیط مناسب جهت مطالعه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ایجاد محیطی که برای شخص و جهت مطالعه مناسب باشد، اهمیت بسیار زیاد دارد. ولی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *