خانه » اخبار روز » اجتماعی » جراحی پلاستیک 3 دانش‌آموز پیرانشهر

جراحی پلاستیک 3 دانش‌آموز پیرانشهر

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جراحی پلاستیک روی 3 دانش آموز آسیب دیده پیرانشهر که در بیمارستان ارومیه هستند، انجام شد.

 رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وضعیت دانش آموزان بستری شده در ارومیه نسبت به دانش آموزان بستری شده در تبریز بسیار بهتر است و جراحی پلاستیک روی 3 دانش آموز انجام شد. وی ادامه داد: در این هفته و هفته آینده، چند دانش آموز دیگری که در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه بستری هستند، تحت جراحی قرار می گیرند و به زودی از بیمارستان مرخص می شوند.

خضری درباره دانش آموزان بستری شده در بیمارستان سینا تبریز گفت: در حال حاضر 14 دانش آموز در این بیمارستان بستری هستند که عمل پیوند پوست روی آنها انجام شده است.

وی اضافه کرد: روز گذشته تیمی از تهران به تبریز آمد و روند درمان دانش آموزان بستری شده در بیمارستان سینا را پیگیری کرد و قرار است نسبت به ادامه درمان این دانش آموزان در این بیمارستان یا سایر بیمارستان های تخصصی کشور تصمیم گیری شود.

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دانش آموزانی که در بیمارستان سینا بستری هستند دچار 40 تا 45 درصد سوختگی هستند؛ به همین دلیل دقت لازم برای درمان آنها صورت خواهد گرفت.

به گزارش فارس، آتش گرفتن بخاری کلاس درس دبستان شهر «شین آباد» از توابع پیرانشهر استان آذربایجان غربی که در روز 15 آذر ماه امسال به وقوع پیوست منجر به فوت یک دانش آموز دختر و مصدومیت 27 دانش آموز شد که تعدادی از این دانش آموزان در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه و تعدادی نیز در بیمارستان سینا تبریز بستری شدند؛ در حال حاضر برخی از این دانش آموزان نیز از بیمارستان مرخص شدند.

منبع: shafaf.ir

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.