خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 23 آذر 1392

فال روز شنبه 23 آذر 1392

فروردین:

امروز انرژی بسیار سخاوتمندانه ای دارید. سعی کنید نگذارید که این انرژی هدر برود. باید برای اطرافیانتان لطف های کوچک و شاید بزرگی بکنید. به دنبال موقعیتی باشید که کمکتان کند روزتان را به نحو احسن تمام کنید. چند لحظه را به کمک کسی بشتابید که به شما نیاز دارد. می بینید که سرنوشت متعلق به شماست.

اردیبهشت:

امروز بهترین روز برای یک شروع جدید است. کاری که لازم است را انجام دهید که باعث می شود موقعیت این را پیدا کنید که آنچه حقتان است را بدست آورید. انرژیتان کمک می کند که خریدهایتان را انجام دید. امشب شاید مجبور شوید که یک تصمیم بگیرید و یا مرزهایی را تعیین کنید. سخت کوشیتان را حفظ کنید.

خرداد:

امروز احتمالا موفقیت حرفه ایتان تایید می شود. کمی احساس هیجان زدگی می کنید ولی انگیزه ندارید. مسئولیت ها زندگی اجتماعیتان را دچار تزلزل می کنند. ازآنجایی که برای دوستان وقت ندارید آنها نیز برایتان وقتی نخواهند داشت. شاید بخواهید که فقط مدت چند ساعت را برای تمام دوستان و خانواده بگذارید. همیشه کار کردن اصلا خوب نیست.

تیر:

اگر امروز احساس علاقه به هنر می کنید به سمت جعبه رنگ هایتان بروید و کار را آغاز کنید. قبلا یک خطاط خیلی ماهر بودید و امروز باید این استعداد را احیا کنید. امروز در تمام کارهایتان هنرمندانه عمل کنید. امروز به خاطر دلمشغولیتان به خلاقیت، کارتان با مشکل مواجه می شود. کارهای کوچک را تمام کنید و سپس کارهایی که دلتان می خواهد را انجام دهید.

مرداد:

امروز پروژه هایی برای تمام کردن دارید. موعدهایتان به سرعت در حال رسیدن هستند. وقتی کارتان را تمام کنید، دیگر احساس تحت فشار بودن نمی کنید و می توانید به استراحت بپردازید. عزم و اراده تان می تواند در تمام کردن تمام کارها یاری بخشتان باشد. همه کارها را به تنهایی انجام ندهید. از همکاران تقاضای کمک کنید. بدون قرار دادن فشار اضافی روی خود می توانید کارهای مورد نیاز را تمام کنید. آرام باشید و همه را تمام کنید.

شهریور:

امروز تاثیر قدرتمندی روی اطرافیانتان دارید. شما قلب مهربانی دارید و این ستودنی است. ازآنجایی که خیلی بامزه، مهربان و بااهمیت هستید بچه ها به سمتتان می آیند و می خواهند فقط با شما باشند. اگر انگیزه داشته باشید، زندگی شادتر و طولانی تری خواهید داشت.

مهر:

امروز هیجانات قوی دارید. بااین حال آرام باشید و در خانه و محل کار تمرکزتان را روی مسئولیت هایتان قرار دهید. اگر فقطروی کارکردن و تولید تمرکز داشته باشید احساس خیلی بهتری خواهید داشت. الان زمان بالا پایین رفتن هیجانات و احساسات است. انعطاف پذیر باشید و کاری که از دستتان برمی آید را انجام بدهید تا راحت تر بتوانید با این ایام کنار بیایید.

آبان

خرد خود را نشان می دهد و به شما می گوید که وظایف مربوط به امروزتان را تمام کنید. کاری که کامل انجام نشده است را مرور و یا دوباره انجام دهید. شاید امروز شرایط ناخوشایندی پیش بیایند، ولی نتایج آنها می تواند مثبت باشد. امروز از سخن چینی پرهیز کنید. وقتی همکاران درمورد بقیه حرف می زنند گوش ندهید. تا وقتی همه داستان را نفهمیده اید هیچ قضاوتی نکنید.

آذر:

امروز کمی احساس می کنید که مسیرتان به سمت رسیدن به اهدافتان سد شده است. امروز احساس ناامیدی می کنید، ولی ناامیدی هایتان را به دیگران انتقال یا گردن انها نگذارید. اگر انگیزه ندارید روی یک مساله دیگر تمرکز کنید. یک پروژه متفاوت انجام دهید و سعی کنید یک مقاله متفاوت بنویسید. وقتی مهارت های دیگری دارید که می توانید به انها تکیه کنیدف ذهنتان هم به کار خود ادامه می دهد.

دی:

امروز اطرافیانتان در اداره خیلی مایوس هستند. آنها نیاز به روحیه گرفتن دارند. می توانید با مزه پرانی های خود آنها را بخندانید. اگر این کار را نمی کنید افسردگی آنها را به خود جذب نکنید. باید با روحیه حرفه ای به کار خود ادامه بدهید و فقط انها را تشویق کنید. شوروشوق و مثبت اندیشی خود را حفظ کنید، ولی با انهایی که شاد نیستند همدردی کنید.

بهمن:

امروز احساس خارق العاده ای دارید. همه چیز به نفع شماست و باعث می شود احساس کنید از همه بالاترید. البته ناراختی های کمی هم پیش می آید، ولی یکی از آنها می تواند نداشتن احساس برای اطرافیان باشد. شاید مجبور شوید چند ساعت اضافی را صرف تمام کردن کارها کنید. از کارهایی که از دستتان برمی آید احساس غرور کنید، ولی بیش از حد انرژیتان کار نکنید.

اسفند:

ازآنجایی که احساس می کنید خیلی باهوش هستید می خواهید که همیشه حرف آخر را بزنید. این خیلی خوب و عالی است، ولی گاهی اوقات، مثل امروز مجبور می شوید که از دیگران هم توصیه هایی دریافت کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *