خانه » اخبار روز » انتقاد دیگو مارادونا از شایعه رسانه های ایرانی

انتقاد دیگو مارادونا از شایعه رسانه های ایرانی

اسطوره فوتبال آرژانتین در واکنش به پذیرفتن پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران برای پوشیدن پیراهن این تیم گفت که چنین سخنانی شایعه محض است و او هیچ گاه پیراهن تیم ملی کشورش را به هیچ قیمتی نخواهد فروخت.

چند روز پیش رسانه های آرژانتینی از دعوت فدراسیون فوتبال ایران از مارادونا برای حضور در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 برزیل نوشتند.

روزنامه “کلارین” آرژانتین نوشت: فدراسیون فوتبال ایران حاضر است برای حضور مارادونا در این مراسم و پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران 100 هزار دلار به اسطوره فوتبال آرژانتین پرداخت کند.

علاوه بر روزنامه “کلاردین” چند روزنامه انگلیسی هم خبر پیشنهاد 100 هزار دلاری فدراسیون فوتبال ایران به مارادونا را منتشر کردند.

مارادونا در گفت و گویی که با روزنامه “الإمارات الیوم” داشت به انتقاد از رسانه های ایرانی پرداخت و پذیرفتن پیشنهاد 100 هزار دلاری ایران را شایعه محض دانست.

اسطوره فوتبال آرژانتین، گفت: بعضی از افراد با انتشار چنین سخنانی می خواهند شان و منزلتم را پایین آورند. غیر ممکن است که پیراهن تیم ملی کشورم را به هر قیمتی بفروشم . چنین خبرهایی دروغ محض است.

مارادونا در ادامه سخنان خود فاش کرد که می خواسته به عنوان یکی از مهمان ها، در جام جهانی 2014 برزیل از او دعوت شود، اما درخواست او از سوی بلاتر ، رییس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) رد شد. او گفت: با ارسال نامه ای به بلاتر از او خواستم تا به عنوان یکی از مهمان های ویژه در جام جهانی 2014 برزیل حضور یابم، اما او دعوت من را رد کرد. بلاتر گفت که هیچ دعوت خاصی برای جام جهانی 2014 برزیل وجود ندارد.

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید، شانس زیادی برای کسب توپ طلای فوتبال جهان در سال 2013 دارد. پس از اختلاف او با بلاتر خبرهایی درباره احتمال حضور نیافتنش در مراسم “توپ طلا” به گوش می رسد. اسطوره فوتبال آرژانتین که یکی از گزینه های جانشینی ویاش بواش در نیمکت تاتنهام به شمار می آید در واکنش به احتمال حضور نیافتن رونالدو در مراسم “توپ طلا”، گفت: رونالدو آزاد است آن گونه که می خواهد تصمیم بگیرد. اگر او دوست ندارد در مراسم توپ طلا شرکت کند، باید به نظر او احترام گذاشت.

مارادونا درباره این سوال که مسی بهتر است یا رونالدو؟ به حمایت از هموطن خود پرداخت و گفت: با وجود احترام زیاد به رونالدو باید بگویم که از نظر من مسی بهترین است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *