خانه » دانستنیهای خانواده » شوهرم بیش از حد به زیبایی اهمیت می دهد چه کار کنم؟

شوهرم بیش از حد به زیبایی اهمیت می دهد چه کار کنم؟

حتما این مسئله تا حد زیادی ذهن شما را به خودش مشغول کرده اما واقعیت این است که گاهی ما به اشتباه تصور می کنیم که دیگران باید زیبایی های ظاهری و باطنی ما را تأیید کنند، در حالی که این «خود ما» هستیم که شرایطی را به وجود می آوریم که در آن شاد باشیم یا غمگین.

پشت هر احساسی که دارید فکری نهفته است که لازم است گاهی برای آنکه بتوانید احساس بهتری داشته باشید، افکارتان را کمی تغییر دهید. اینکه فکر کنید همسرتان «به اجبار» شما را تحمل می کند قطعاً خوشایند نیست ولی می تواند حاوی این پیام باشد که لازم است بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و بیشتر به خودتان توجه نشان دهید!

دانستن این نکته ضروری است که پیش از اینکه بتوانیم دیگران را دوست داشته باشیم و انتظار دوست داشته شدن از طرف آن ها را داشته باشیم، باید خودمان را به معنای واقعی دوست بداریم و این دوست داشتن به معنای خود خواهی نیست! در نهایت می توانید در فضایی به دور از تنش دغدغه ذهنیتان را با همسرتان در میان بگذارید و چنانچه درباره نحوه این گفت و گو مشکلی داشتید می توانید از یک مشاوره امین کمک بگیرید.

شوهرم بیش از حد به زیبایی اهمیت می دهد چه کار کنم؟

به گفته یک روانشناس، بسیاری از آقایان منظورشان از زیبایی، زیبایی باطنی است نه زیبایی ظاهری و این زیبایی را این چنین توصیف می کنند:

– آنها به دنبال دختر و همسری هستند که مهربان و سخت کوش باشد، به صحبت های آنها گوش دهد و با هم تفاهم داشته باشند .

– زنی که قوی و مصمم باشد و او را در کارهایش به دنبال خود بکشد.

– بسیاری از مردها معتقد هستند که تنها موردی که برایشان بسیار مهم است، روابط زناشویی شان است. حتی اگر زنشان کمی زشت باشد، در صورتی که روابط زناشویی خوبی با او داشته باشند این موضوع برایشان کمتر آزار دهنده است.

– باید به خاطر داشته باشید که شما تنها برای داشتن رابطه های زناشویی یا اعمال خارق العاده ای در این زمینه ازدواج نمی کنید. علاوه بر ارضاء نیازهای جنسی شما نیاز به ارضاء نیازهای روحی تان نیز دارید. اگر تنها برای ارضاء این حس ازدواج می کنید بسیار در اشتباه هستید.

این روان شناس در ادامه به تمام آقایان توصیه می کند، افرادی که با هدف زیبایی وارد مسائل عاشقانه و احساسی خطرناکی مانند روابط زناشویی می شوند با همان شدت و سرعت نیز خارج می شوند زیرا رابطه زناشویی رابطه ای نیست که تنها ملاک خود را بر اساس زیبایی زن قرار دهید. همان طور که همیشه گفته می شود زیبایی ظاهری ممکن است با یک اتقاق ساده از بین برود اما این زیبایی باطنی است که هیچ گاه از بین نمی رود و به تمام آقایانی که دارای این دید نسبت به زن هستند، توصیه می شود که شیوه نگارش خود را تغییر دهند تا در زندگی های مشترکشان دچار مشکل نشوند .

ومکانی که شما با همسر آینده تان روبرو می شوید نیز نقش مهمی دارد. کسانی که با یک نگاه، عاشق می شوند، زندگی مشترکشان را تشکیل می دهند و به سرعت همان یک نگاه، از هم جدا می شوند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: جام نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.