خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 26 آذر 1392

فال روز سه شنبه 26 آذر 1392

فروردین:

امروز می خواهید که در خانه پنهان شوید و بگذارید که فقط زمان بگذرد. به توانایی های خودتان و کارهایی که می توانید در آینده انجام دهید اعتماد ندارید. اگر با اطرافیان صحبت کنید می توانند کمکتان کنند. اگر با دیگران رابطه برقرار کنید احساس بهتری خواهید داشت. به دیگران وقت بدهید و شانس اینرا به آنها بدهید که کمکتان کنند.

اردیبهشت:

به یک مسیر شغلی جدید نیاز دارید. سعی کنید که پذیرای ایده های خلاقانه برای بهبود آنچه و آنکه هستید باشید. شرایط کاریتان ثابت است و این ماه برای تغییر و تبدیل شدن به فردی دیگر خیلی مناسب است. اگر امروز برای دیگران به نظر کله شق و خودخواه آمدید، بهتر است کمی تغییر کنید. متوجه پیشرفتی که تاکنون در کارتان داشته اید باشید.

خرداد:

در یک تیم کار می کنید و برنامه شخصیتان نمی تواند قوی تر از حتی ضعیفترین برنامه های تیمتان باشد. روی کسی تکیه کنید که بتواند به شما قدرت بدهد. اگر دیدید که تمام بازیکنان هماهنگ نیستند، کسی را بیابید که به تیمتان کمک کند از شر نقطه ضعف ها خلاص کند. علایق خلاقانه امرو باعث می شود که بدرخشید. امروز از آنکه هستید و کارهایی که می توانید انجام بدهید استفاده کنید.

تیر:

امروز در محل کار همه چیز برایتان خیلی خوب پیش می روند. احساس قدرت و انرژی می کنید. از نظر ذهنی کمی اوضاع مبهمی دارید و امروز به راحتی حواستان پرت می شود. امرو روز خوبی برای شروع کردن یک تکلیف جدید نیست. باید روی تمام کردن پروژه های قدیمی و سرهم کردن مشکلات قدیمی تمرکز کنید. شاید فردا از نظر ذهنی آماده یک شروع دوباره شوید.

مرداد:

در این اوقات تمام مسئولیت هایتان در محل کار و در خانواده ممکن است به تعویق بیفتند. این می تواند خیلی ناراحت کننده باشد. نگذارید که این مساله کاملا شما را ناامید کند. به مسئولیت هایتان برسید و بابرنامه هایتان پیش بروید. مسافرت پیش رو خیلی اهمیت دارد و باید حتما بروید.

شهریور:

مثبت اندیشیتان بالاست، ولی انرزیتان خیلی کم است. مراقب باشید که امروز خیلی به خودتان فشار نیاورید. کارهایی که می توانید را تمام کنید و درمورد هیچ کدام از انها استرس نداشته باشید. مراقب خودتان باشید و بدانید که اگر با مطالعه، گیاه خواری و یا قدم زدن انرژی خود را دوباره تجدید کنید، می توانید کارهایی که شروع کرده اید را به راحتی تمام کنید.

مهر:

امروز ورزش های بدنی می توانند کمکتان کنند تعادل بیشتری بدهست اورید. شاید امروز مردم بخواهند شما را به چالش بکشند، زیرا احساس می کنید انرژی خیلی زیادی دارید. امروز روز خیلی خوبی برای قرار گذاشتن با یک جنس مخالف است که خیلی برایتان هیجان می آفریند. شاید بهتر است رستوران جدیدی را امتحان کنید.

آبان:

تمام روابط می توانند خوب پیش بروند، ولی باید یاد بگیرید که سازش داشته باشید. اگر احساس می کنید که بودن با فردی ارزش بهایی که باید برای آن پرداخت کنید را ندارد، اورا ترک کنید. اگر کاری که می کنید برایتان نیازها را براروده نمی کنید، ترک کردن آن هیچ اشکالی ندارد. به عبارت دیگر، اگر ناراحت هستید، ایرادی ندارد که دور شوید. احساساتتان را به تعادل برسانید.

آذر:

امروز مراقب سلامتیتان باشید. در برنامه ریی برای سلامتیتان درنگ نکنید. اگر تغذیه درستی داشته باشید و ورزش کنید، پول زیادی را در ماه های آینده پس انداز خواهید کرد. برای آگاه بودن در مسایل مربوط به سلامتی، معشوقه تان قدردان شما خواهد بود. باید بفهمید که چقدر برایش ارزشمندید. برایش یک هدیه عالی بخرید و به او عشقتان را بفهمانید.

دی:

امروز شرایط مالیتان خوب خواهد بود. به کارهایی که می توانید انجام بدهید ایمان داشته باشید. اگر در محل کار چیزهایی نادرست و دروغ شنیدید اصلا نذارید که احساس ناخوشایندی به شما دست بدهد. می دانید که شرکت در حال بسته شدن نیست. بیابید که چه کسی در حال شایعه پراکنی است و اورا سرزنش کنید. ولی دراینکار مهربان باشید.

بهمن:

حسابتان پر از پول است و تنها چیزی که در ذهنتان است فقط خرج کردن و خرج کردن است! آرام باشید! سرمایه تان بی پایان نیست و حسابتان هم پر از صفرهای تمام شدنی نیست! قبل از هرکاری همه چیز را بودجه بندی کنید. خیلی خوب است که برای عزیزانتان هدیه های گران قیمت بخرید، ولی بهتر است که هواستان به بودجه تان هم باشد. امروز کمی آرام باشید.

اسفند:

امروز رابطه عاشقانه متمایزی برایتان وجود دارد. در رابطه تان به امنیت می رسید و باعث می شود که دوستان نزدیکتان قابل اتکا باشند. کودکان در این دوران گرما و خوشی می اورند و ارزش زیادی دارند. انرژیتان را به سمت یک فعالیت خلاقانه با عزیانتان که دوستشان دارید هدایت کنید. این احساس رضایتمندیتان را افزایش می دهد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

 1. مجله اینترنتی پارسی وان

  شرمنده هستم
  امکان درج منابع سایت رو نداریم

 2. بی زحمت لینک همون سایت رو بذارید

 3. مجله اینترنتی پارسی وان

  سلام
  اکثر فال ها در تمامی سایت ها از سایت های خارجی ترجمه می شن و میشه گفت طالع بینی هست – ولی در بین ایرانی ها به کلمه فال مشهور و شناخته می شه

 4. سلام
  منبع پيش بيني فال روزانه توسط سايت ازكجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *