خانه » اخبار روز » مصاحبه با "جیمز کامرون" از تلویزیون ایران پخش می شود

مصاحبه با "جیمز کامرون" از تلویزیون ایران پخش می شود

برنامه «صدا، تصویر، حرکت» (نمایشگاه IBC 2012) که پخش آن از هفته ی پیش در شبکه چهار آغاز شد ، در این هفته از پخش خود، مصاحبه ای با جیمز کامرون را پخش خواهد کرد.

سعید رضایت، تهیه کننده برنامه «صدا، تصویر، حرکت» (نمایشگاه IBC 2012) در گفت وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه برنامه «صدا، تصویر، حرکت» از تجهیزات رادیویی،  تلویزیونی و سینمایی گرفته تا فرایند مونتاژ و جلوه های ویژه را معرفی می کند، خاطرنشان کرد: در نمایشگاه (IBC،2012) شبکه چهار با سفر به هلند آخرین تجهیزات و فناوری های سینما و تلویزیون را به علاقه مندان این عرصه معرفی می کند.

او ادامه داد: این برنامه در زمینه آینده ی تلویزیونی که بیشتر به سمت 2کی و 4کی می رود،بحث می کند. آینده ی سه بعدی نیز از دیگر مواردی است که در این برنامه بررسی می شود ، در این راستا مصاحبه ی مجری برنامه با جیمز کامرون ( کارگردان فیلم های تایتانیک و آواتار) درباره ی آینده سه بعدی و کارهای اخیری که این کارگردان داشته است، این هفته پخش خواهد شد.

 برنامه «صدا ، تصویر، حرکت» در آیتم دیگری گفت وگو با کارشناسان ایرانی در نمایشگاه (IBC، 2012) را داشته است. این برنامه در ارتباط با تجهیزات تلویزیون که در ایران در حال تولید است با کارشناسان گفت وگو کرده است.

ویژه برنامه «صدا، تصویر، حرکت» به مناسبت نمایشگاه (IBC، 2012) در 13 قسمت 25 دقیقه ای از شبکه ی چهارسیما پنجشنبه ها ساعت 22 و30 دقیقه پخش می شود.

 

منبع: isna.ir


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.