خانه » اخبار روز » متهم شدن کودک 6 ساله به جرم روابط نامشروع +عکس

متهم شدن کودک 6 ساله به جرم روابط نامشروع +عکس

کودک شش ساله، به اتهام اذیت و آزار جنسیتی به طور موقت از مدرسه اخراج شد. گناه او بوسیدن دست یکی از دختران همکلاسی اش علیرغم میل این دختر بود. مدارس علیه آزار جنسیتی کودکان سختگیری می کنند.

اینتر ییلتون، کودکی شش ساله، به اتهام اذیت و آزار جنسیتی به طور موقت از مدرسه اخراج شد. گناه او بوسیدن دست یکی از دختران همکلاسی اش علیرغم میل این دختر بود.

این ماجرا جنجال بسیاری در آمریکا ایجاد کرد، برخی مجازات کودک را تایید کرده و برخی با او همدردی کردند.

بوسیدن دست دختر همکلاسی علیرغم میل او، ممکن است هزینه بالایی در ایالات متحده داشته باشد؛ این همان اتفاقی است که برای اینتر ییلتون کودک ۶ سال افتاد. او اوایل هفته گذشته از مدرسه خود در شهر ”کانو سیتی” واقع در ایالت کلورادو به اتهام آزار و اذیت جنسیتی همکلاسی اش به دلیل بوسیدن دست او علیرغم میلش، اخراج شد.

اداره مدرسه به این اقدام بسنده نکرد بلکه تصمیم گرفت که این اتهام را در پرونده تحصیلی این کودک نیز درج کند؛ پرونده ای که در طول عمر همراهش خواهد بود و برای کارهای زیادی که می خواهد انجام دهد، به آن مراجعه خواهد شد.

این ماجرا جنجال زیادی به ویژه در ایالت کلورادو آفرید.

ماجرا هنگامی روی داد که دو کودک در کلاس موسیقی در حال بازی بودند. اینتر ییلتون دست همکلاسی دختر خود را علیرغم میلش بوسید. بلافاصله دیگر همکلاسی ها ماجرا را به معلمشان گفتند که معلم نیز گزارش این اتفاق را به اداره مدرسه داد.

مادر اینتر ییلتون بسیار از مجازات فرزندش ناراحت شد و به رسانه های آمریکایی گفت چنین رخدادی را باور ندارد. او افزود: ”یک موسسه تربیتی چگونه می تواند به این حد از سختگیری با کودکان برسد. فرزندم تنها ۶ سال سن دارد.”

مادر دختر اما سخنان مادر پسر را نپذیرفت و از متهم شدن اینتر ییلتون به آزار و اذیت، ابراز خرسندی کرد چرا که به گفته او، پیش از آن نیز دخترش را علیرغم میلش بوسیده بود.

با توجه به بحث و جدل هایی که این ماجرا در کشوری که در زمینه آزار جنسیتی سخت گیر است بر انگیخت، اداره مدرسه تصمیم گرفت اتهام آزار و اذیت را از پرونده کودک حذف کند و تنها به نوشتن ”رفتار بد” بسنده کند و پس از دو روز اخراج، به او اجازه بازگشت به مدرسه را بدهد.

متهم شدن کودک 6 ساله به جرم روابط نامشروع +عکس

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: جام نیوز


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. زيگيل جون پ حرفاي من كووو؟؟

  2. وااااااااااااااااااااااااا ینی چی راست میگه بخدا این اقا محمد

  3. منم خیلی ها رو دوس دارم اما مگه میزارن که از دور تی یه نیگا بهشون بکنم
    بسوزد پدر عاشقی خخخخ

  4. حرفی برای گفتن ندارم.کلا دنیا زده تو دنده خلاص

  5. مطمئنید که فقط دستشو بوسیده…!!

  6. عزیزم…. چه پسر نازی….. خب این بچه که الان این اتهام بهش وارد شده که با کلی مشکلات روحی بزرگ می شه… اونا دیگه چرا؟ اونا که خیلی ادعا دارن که روابط آزاده و این جور صحبتها.. حالا انگار چیکارش کرده… پس فردا که به خاطر موج این رسانه ها و حرفایی که در پی داشت عقده ای شد کی میخواد جواب بده؟

  7. اخه طفلی دوسش داشته حتما بی وجدانا عسیسم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *