خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 1 دی 1392

فال روز یکشنبه 1 دی 1392

فروردین:

به نظر می رسد که تصورات عاشقانه ای دارید. می خواهید که یک عشق قدیمی را احیا کنید و تمام اوقات خوبی که باهم داشتید را دوباره به یادآورید. شاید همین روزها از طریق یک کارت پستال یا ایمیل رویایتان به تحقق بپیوندد. پاهایتان را روی زمین نگه دارید و با تصورات و رویاها پرواز نکنید.

اردیبهشت:

پول یا قلبتان را روی کسی که زمانی مال شما بود نگذارید. ممکن است که او برگردد یا برنگررد و همه چیز بستگی به وضع ستارگان دارد. زمانی اورا دور کردید و الان می خواهید که برگردد. عجیب است. خیلی مشتاق نباشید، نمی توانید از هیچ چیز مطمئن باشید. بااین حال چشمتان را به احتمالات بدوزید.

خرداد:

امروز انتخاب های جدیدی خود را نشان می دهند. به شما شانس یک ترفیع و یا ادامه دادن به همین منوال در کارتان داده می شود. در هرصورت، اضافه حقوق و قدردانی دریافت خواهید کرد. ذهنتان درگیر تصمیماتی است که باید بگیرید. صبر کنید و از تمام جنبه ها به امرو بنگرید و وقت خانواده یتان را نیز در نظر بگیرید.

تیر:

نگذارید که یک تصمیم عجولانه تمام سرمایه هایی که نیاز دارید را از شما بگیرد. اگر تصمیم اشتباهی بگیرید، خواهید دید کهندای خردتان شما را تحت فشاری غیر قابل تحمل می گذارد. دنیا بدون تلاشتان پیش نمی رود، پس با خوابیدن سعی نکنید که از مشکلاتتان فرار کنید. بلند شوید و کاری کنید.

مرداد:

امروز روز بدی است! تغییر فصل مجراهای بینی و تنفسیتان را تحت تاثیر قرار داده است. پشمانتان می سوزد و آبریزش بینی و چشم دارید. برای همه ی اطرافیان آزار دهنده شده اید، ولی بیش از همه خودتان اذیت می شوید. زبان گفتاریتان فقط عطسه است. بیمارید و این افتضاح است. غر نزنید. این همه می گذرد.

شهریور:

امروز به کارتان برگردید. اگر پس از کار کردن بیش از یک ماه روی یک پروژه به نتیجه ای نرسیده اید، شاید تمام انرژیتان را از دست بدهید. نیاز به این دارید که از آن دست بردارید و به یک پروژه دیگر بپردازید. در مورد پروژه ی اخیر از هم تیمی هایتان بخواهید که ادامه بدهند. قادر خواهید بود که پروژه جدید را با انرژی تمام کنید به سمت موفقیت پیش بروید.

مهر:

اگر کار خلاقانه ای که انجام داده اید را دوست ندارید، بهتر است آنرا به عنوان هدیه به کسی بدهید. بعضی از نقاشی ها و کارهای هنری واقعا تماشایی هستند، ولی اگر اذیتتان می کنند، از دستشان خلاص شوید. محیط اطرافتان را بهبود ببخشید. خانه تان خیلی کثیف شده و باید تمیز شود. امروز وقت این کار است.

آبان:

ممکن است امروز رابطه تان کمی با مشکل مواجه شود. معشوقه تان احساس ناامنی می کند و فکر می کند که دیگر به او اهمیتی نمی دهید. وقتی که به جدایی فکر می کنید، ممکن است که قلبتان به درد آید. گوش شنوایی داشته باشید با همدلی سعی کنید که ایم هجانات را تخفیف دهید. این ماه، ماه دست کشیدن از عشق کسی نیست. بی رحمی می تواند سالهای آینده تان را خراب کند.

آذر:

به یک لباس فروشی جدید بروید و به دنبال یک هدیه خوب باشید. دقیقا همان چیزی که می خواهید را پیدا می کنید و روز کسی که هدیه را به او می دهید با اینکار پر از شادی و روشنی می شود. چقدر خوب است که به جای خودتان به او فکر می کنید. می توانستید فرد دیگری باشید.

دی:

امروز اصلا بامزه نیستید. تمسخرهایتان را بس کنید و حرفهای دوپهلو را کنار بگذارید. تمام جک ایی که آماده کرده اید را دور بریزید. شخصیتتان می تواند بامزه باشد، ولی اگر تمسخر کنید تمام ارزش و مخاطبین خود را از دست می دهید. مراقب باشید که در این مواقع احساسات کسی را جریحه دار نکنید و آزاردهنده نباشید. وقتی که بی رحم باشید هیچ کس رفتارتان را بامزه نمی بینید.

بهمن:

امروز سیستم امنیتی خانه را تعمیر کنید یا باتری های سیستم تشخیص دود را عوض کنید. ممکن است به خاطر شمع هایی که در دکورتان هستند یا چیزهای دیگر خطر آنش سوزی پیش بیاید. اگر مراقب نباشید ممکن است همه چیز خراب شود. ولی سعی کنید که هیچ استرسی نداشت باشید. به بچه های کوچک گوش کنید. آنها روزتان را زیبا می کنند.

اسفند:

زندگیتان را متنوع کنید و امروز چیز مجدیدی پیدا کنید. این کار جدید می تواند یک زبان جدید و یا یک دستور پخت خیلی جالب باشد. در اداره ممکن است متوجه شوید که یکی از همکاران ماده ای به قهوه اش اضافه کرده است. چیزی نگویید، فقط از او بخواهید که احترام نگه دارد و آرام باشد. این می تواند که برای جشن شرکت جالب شود.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *