خانه » اخبار روز » عروس جوانی که هنگام ملاقات با شوهرش در زندان به قتل رسید +عکس

عروس جوانی که هنگام ملاقات با شوهرش در زندان به قتل رسید +عکس

عروس جوان به سلول خصوصي ملاقات با شوهرش در زندان پا گذاشت و به قتل رسيد. مرد جنايتكار كه با قتل برادر و پسرعمويش پشت ميله هاي زندان ساري گرفتار بود يك روز پيش از جلسه محاكمه دست به سومين جنايت فاميلي زد.

در قويترين فرضيه به نظر مي رسد «سهيل» چون مي دانست فاصله كمي با مجازات قصاص دارد همسرش را كشته تا با از سرگيري تحقيقات پليسي و قضايي زمان بيشتري زنده بماند.

قتل در بازار

سهيل 26 ساله در جريان درگيري خونيني در بازارروز ساري، برادر 30 ساله و پسرعموي 29 ساله اش را كه تره بار فروشي داشتند به قتل رساند.

ساعت 5/8 شب چهارشنبه 28 فروردين ماه سال جاري بود كه غرفه داران و رهگذران در بازار ديدند سهيل و قربانيانش درباره چگونگي بساط كردن ميوه و تره بارشان با هم دچار اختلاف شده اند و ناگهان سهيل در حالي كه دو چاقوي بلند در دستانش داشت ابتدا برادر 30 ساله اش به نام سعيد را مورد حمله قرار داد و با وارد آوردن ضربات كارد وي را نقش بر زمين كرد و وقتي پسر عمويش كه مجتبي نام داشت براي ميانجيگري جلو رفته وي را نيز هدف قرار داده است.

خيلي زود پس از وقوع اين دو جنايت، سهيل از سوي مأموران پليس آگاهي ساري بازداشت شد و پس از بازجويي در دادسراي ساري با صدور قرار مجرميت، پرونده اش براي محاكمه به دادگاه كيفري استان مازندران فرستاده شد.به گزارش خبرنگار ما روند رسيدگي به پرونده به گونه اي بود كه احتمال صدور حكم قصاص براي اين قاتل وجود داشت، قرار شد دوشنبه 25 آذرماه وي براي دفاع از خود در برابر قاضي جنايي بايستد.

ملاقات در زندان

نوعروس كه با تماس تلفني شوهرش به زندان فراخوانده شده بود تا با هم ملاقات حضوري داشته باشند صبح يكشنبه 24 آذرماه، غذايي تهيه كرد و به ملاقات سهيل رفت.

وقتي با اتمام ساعت ملاقات در سلول خصوصي مأمور زندان متوجه شد زن جوان هنوز از اتاق بيرون نيامده است نگران شده و ضرباتي را به در زد. دقايقي بعد مرد زنداني در حالي كه پريشان و مضطرب بود در را به روي زندانبان باز كرد و گفت همسرش را كشته است.

بلافاصله همهمه اي در زندان به پا شد و مسئولان به همراه پزشكان خود را بالاي سر جسد نوعروس رساندند، كار از كار گذشته بود و اين زن از سوي شوهر جنايتكارش خفه شده و به كام مرگ فرورفته بود. با مخابره اين جنايت به بازپرس ويژه قتل با دستور قضايي جسد به پزشكي قانوني انتقال يافت و همزمان سهيل براي بازجويي و رازگشايي از انگيزه اش در قتل نوعروس در اختيار تيمي از پليس جنايي قرار گرفت.

گفت وگو با عموي نوعروس

عموي معصومه به شوك گفت: «معصومه بدشانس بود، وي مدتي به عقد مردي معتاد درآمد و زود طلاق گرفت تا اين كه دوسال قبل سهيل كه در همسايگي برادرم خانه اي دارد به خواستگاري معصومه آمد، ظاهراً آدم موجهي بود، آنها با هم ازدواج كردند. سهيل در بازار روز دستفروشي مي كرد تا اين كه فروردین ماه در جريان درگيري با برادر و پسرعمويش، هر دو را كشته و به زندان افتاد.

عروس جوانی که هنگام ملاقات با شوهرش در زندان به قتل رسید +عکس

معصومه و سهيل خيلي به هم علاقه داشتند و در اين مدت كه او در زندان بود معصومه مرتب به ملاقاتش مي رفت. حتي سهيل 300 متر زميني كه پدرش به او داده بود را به نام معصومه كرده بود.»

اين عموي سياهپوش گفت: گويا خانواده سهيل و خانواده پسرعمويش هنوز درباره ماجراي قتل ها رضايت نداده بودند. قرار بود آخرين جلسه دادگاه روز دوشنبه 25 آذر برگزار شود. سهيل روز شنبه به معصومه زنگ زد و خواست يكشنبه به ملاقاتش برود.

معصومه مي دانست يكشنبه روز ملاقات نيست چرا كه طبق اعلام زندان شنبه و دوشنبه مي توانست به ملاقات برود. به هر صورت سهيل وقت ملاقات خصوصي گرفته بود. معصومه صبح زود غذايي تهيه كرده و به زندان رفت تا قبل از برگزاري آخرين جلسه دادگاه در كنار شوهرش باشد.معمولاً ملاقات ها ساعت 4 عصر به پايان مي رسد.

زندانبان وقتي متوجه شده بود با اتمام ساعت ملاقات هنوز زنداني و همسرش از اتاق بيرون نيامده اند، نگران شده و در زده بود. سهيل در را باز كرده و فقط يك جمله گفته بود «زنم را كشتم.»عموي قرباني حادثه مي گويد: مي خواهم بپرسم چرا در روزي كه اصلاً زمان ملاقات اعلام نشده براي قاتل ملاقات خصوصي گذاشته اند.

دوم اين كه چرا روند رسيدگي به پرونده را اين قدر طولاني مي كنند، اگر زودتر تكليف اين پرونده مشخص مي شد برادر من هم وضعيت خود را مشخص مي كرد.براساس اين گزارش، سهيل وقتي درباره علت ارتكاب به سومين جنايتش از سوي مأموران تحت بازجويي قرار گرفت، حاضر به صحبت در اين باره نشده و تنها قتل را به گردن گرفته است.

جنايت مشابه ديگر

در تاريخ جنايي ايران اين دومين باري است كه در ملاقات هاي خصوصي زندان زن به دست شوهرش كشته مي شود.در جنايتي كه 24 آذرماه سال گذشته رخ داد مردي تبهكار كه سردسته باند سيندرلا بود 12 سال بعد از محكوميتش وقتي آزاد شد 10 روز بعد براي ملاقات خصوصي با همسرش به زندان رفت چرا كه همسرش نيز به خاطر فروش 20 گرم كراك در بازداشت بود.در اين ملاقات مرد 38 ساله كه بدبين بود همسر 34 ساله اش را خفه كرد و به قتل رساند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: ایران


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. كاظم اسمعيلي

    دو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *