خانه » اخبار روز » این سارقان را شناسایی کنید +تصاویر

این سارقان را شناسایی کنید +تصاویر

ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ، سارقانی را که در پوشش کمک به نیازمندان از مردم سرقت میکردند را زمینگیر کردند.

در 23 آذرماه امسال، خانم 57 ساله ای با مراجعه به گشت کلانتری 102 پاسداران به مأموران اعلام کرد که سرنشینان یک دستگاه خودرو شاسی بلند مدل MVM در حال سرقت از یک خانم است که با راهنمایی های این فرد، مأموران کلانتری 102 موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو MVM سفیدرنگ با دو سرنشین در خیابان نادر زندی شدند که در بازرسی از آنها مبلغ 500 هزار تومان وجه نقد و یک کیسه پلاستیکی حاوی مقداری البسه کشف شد .

این سارقان را شناسایی کنید +تصاویر

شاکیه پس از حضور در کلانتری 102 و شناسایی دو سرنشین خودرو MVM ، در اظهارات خود به مأموران گفت: حدودا دو ماه پیش دو نفر آقا با یک دستگاه خودرو شاسی بلند سفیدرنگ به من مراجعه کرده و با فریب و چرب زبانی و به بهانه تحویل مقداری البسه و وجه نقد، از من خواستند تا این البسه و پول را به فرد یا خانواده ای نیازمند برسانم؛ در همین زمان سرنشین صندلی شاگرد راننده با طرح این موضوع که قصد خرید یک عدد انگشتر برای همسرش دارد از من درخواست کرد تا برای لحظه ای کوتاه انگشترم را به وی نشان دهم ؛ این شخص پس از گرفتن و مشاهده انگشتر، آن را به همراه مقداری پول در داخل کیسه پلاستیکی حاوی البسه قرار داد و کیسه را به من تحویل داد ؛ در آن لحظه به صورت کاملا اتفاقی متوجه شدم که پول و انگشتر داخل کیسه به زیر پای سرنشین داخل خودرو افتاده که بلافاصله اقدام به برداشتن انگشتر کردم؛ بعدا از طریق روزنامه ها متوجه شدم که افرادی به همین شیوه و شگرد اقدام به کلاهبرداری ، سرقت طلا و جواهرات زنان می کنند و آن روز نیز اگر به صورت اتفاقی متوجه موضوع نمی شدم ، انگشتر من نیز به سرقت رفته بود .

این سارقان را شناسایی کنید +تصاویر

با شناسایی متهمان از سوی شاکیه و اعتراف اولیه آنها به سرقت از زنان عمدتا سالخورده ، پرونده مقدماتی در این خصوص تشکیل و به دستور بازپرس شعبه چهاردهم دادسرای ناحیه 4 تهران ، پرونده برای رسیدگی و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، کارآگاهان موفق به شناسایی دو متهم حرفه ای طایفه فیوج به نام های علی اکبر ( متولد 1353 ) و علیرضا ( متولد 1359 ) شدند که یکی از آنها نیز فاقد قدرت حرکتی از ناحیه هر دو پا است.

سرهنگ کارآگاه رضا مؤذن ، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف اولیه متهمان به سرقت های مشابه در مناطق شرق و شمال شرق تهران ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از زنانی شدند که توسط متهمان مورد سرقت طلا و جواهرات قرار گرفته بودند.

وی در پایان این خبر با اشاره به دستور انتشار بدون پوشش تصاویر متهمان نیز گفت : با توجه به سوابق متهمان در ارتکاب جرایم مختلف ، شناسایی متهمان توسط تعدادی از شکات و احتمال ارتکاب سرقت های مشابه و دیگر جرایم ارتکابی ، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر آنها از سوی قاضی پرونده صادر شده است ؛ بنابراین از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شدند درخواست می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری – جنب کلانتری سیدخندان مراجعه کنند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. باشه چشب حتمان اگر دیدمشون سریع زنگ میزنم 125ببخشید 115ببخشید119 اه ه ه اصلا ولش کن شماره‏ پلیسو از 110میگیرم حتمان داره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *