خانه » اخبار روز » واکنش ها به احترام یک خواننده زن به حسن نصرالله

واکنش ها به احترام یک خواننده زن به حسن نصرالله

اظهارات فرزند یک خواننده زن لبنان که گفته مادرش به دبیرکل حزب الله احترام می گذاشت موجی از واکنش ها از جمله واکنش خود نصرالله را در پی داشته است.

دیلی استار نوشت: “زیاد رحبانی” آهنگ ساز و فرزند “فیروز” خواننده افسانه ای لبنان اظهار داشت که مادرش به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله احترام می گذاشت.

این اظهارات فرزند فیروز موجی از واکنش ها را در رسانه ها و وب سایت های اجتماعی در پی داشته است. بعضی ها در رسانه ها و فضای مجازی مدعی شده اند که فیروزه یک شخصیت ملی است نباید به صورت آشکار به گروه یا شخصیتی خاصی وابسته باشد.

در همین حال بعضی ها نیز گفته اند، درست مثل هر لبنانی دیگر، فیروز در ابراز اندیشه ها و افکار خود آزاد بود.

ولید جنبلاط رهبر حزب سوسیالیست ترقی خواه لبنان که از مخالفان حزب الله است روز جمعه به صورت آشکار اعلام کرد که علاقه و احترام وی به فیروز تغییری نکرده است. در همین خصوص جنبلاط خاطر نشان کرد: فیروز بزگتر از آن است که مورد انتقاد قرار بگیرد.

رحبانی در اواسط هفته گذشته در مصاحبه ای گفت که مادرش به نصرالله احترام می گذاشت. رحبانی بار دیگر در مصاحبه ای جداگانه بر اظهارات خود تاکید و تایید کرد که مادرش به مقاومت احترام می گذاشت.

سید حسن نصرالله در سخنرانی روز جمعه خود به صورت غیر مستقیم به این اظهارات واکنش نشان داد. وی در سخنرانی خود گفت که لبنان شاهد دوره ای است که در آن ابراز عشق ممنوع شده است.

در همین خصوص نصرالله اظهار داشت: ما به مرحله ای در این کشور رسیده ایم ابراز علاقه یک نفر به یک نفر دیگر، می تواند منجر به نابودی این کشور شود، هیچ کس اجازه دوست داشتن ندارد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری تسنیم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *