خانه » سرگرمی » ثروتمند ترین ملکه فیس بوک

ثروتمند ترین ملکه فیس بوک

او به دلیل شغل پر درآمدی که دارد خیلی زود ثروتمند شده است. خانم شرلی سندبرگ مدیر ارشد کاربران فیس بوک است و اخیرا ۴۰۱ میلیون دلار از این شرکت درآمد داشته است. او همچنین با فروش ۲ درصد سهامش ۷٫۴ میلیون دلار به ثروت خود اضافه کرد.این خانم ۴۳ ساله تمام کودکی خود را در سواحل میامی گذرانده است و مدرک تحصیلی خود را در رشته مدیریت از دانشگاه هاروارد در سال ۱۹۹۵ دریافت کرد. اولین شغل او بعد از فارغ التحصیلی مشاور مدیر یک کمپانی بزرگ بود.

 

وی بعد از جدایی از همسر اولش که مدیر اجرایی یک سایت بازاریابی بزرگ بود در سال ۲۰۰۴ با “دیوید گلدبرگ” ازدواج کرده است که حاصل آن دو دختر است.در سال ۲۰۱۲ در رای گیری برای انتصاب سمت مدیریت صفحه اجتماعی فیس بوک کاندید شد او اولین زنی  است که توانست به این پست مهم دست یابد. نام او در فهرست ۱۰۰ نفر تاثیر گذارترین شخصیتهای دنیا نیز وجود دارد.

او در سال ۲۰۱۱ در میان کارمندان فیس بوک بیشترین حقوق را داشت و طی آن سال درآمدی ۳۰٫۸۷ میلیون دلاری را از آن خود کرد.او هنوز هم ۱۸ میلیون سهم فیس بوک را در دست دارد ارزش این سهام ۲۱٫۱۰ دلار در ازای هر سهم است خانم سندبرگ در سال ۲۰۰۸ به فیس بوک پیوست و در حال حاضر ثروتی معادل ۲ میلیارد دلار دارد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.