چهارشنبه 1 فروردین 1397
خانه » اخبار روز » اجتماعی » بخاری جیبی چند منظوره +تصاویر

بخاری جیبی چند منظوره +تصاویر

مبتکر ایرانی موفق به ساخت بخاری همراه چند منظوره شد. ابراهیم عزیزی، مبتکر این دستگاه اظهار داشت، بخاری همراه که در ابعادی کوچک به اندازه یک بی سیم ساخته شده و می تواند به صورت گردن آویز، جیبی یا با اتصال به کمربند مورد استفاده قرار گیرد در شرایط مختلف از جمله توسط کوهنوردان، امدادگران، سربازان، فعالان مشاغل ساختمانی و تمامی کسانی که ناچارند در محیط های سرد کار کنند، کاربرد دارد.

وی خاطرنشان کرد: سوخت مورد نیاز این بخاری که ترکیبی ابداعی است به صورت کارتریج های کوچک در دستگاه قرار می گیرد که با اشتعال هر کارتریج، بخاری تا چند ساعت گرما تولید می کند.

عزیزی با اشاره به قیمت بسیار اندک بخاری و کارتریج های سوخت آن اظهار داشت: با بهره گیری از ترکیب سوختی ابداعی در زیرمجموعه بخاری همراه، دستگاه های کوچک دیگری هم به عنوان «کنسروگرم کن» و «هیزم همراه» برای استفاده در سرما و شرایط سخت ساخته شده که خصوصا در کمک به زلزله زدگان و امدادرسانی فوری به سانحه دیدگان در مناطق سردسیر بسیار کارایی دارند.

این مبتکر در پایان با اشاره به ساخت ترمینال سه گانه کاهش مصرف آب، برق و گاز که به گفته وی می تواند میزان مصرف انرژی در ساختمان ها را به نحو قابل توجهی کاهش دهد، حمایت مراکز ذی ربط در تجاری سازی اختراعات خود را خواستار شد.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *