خانه » اخبار روز » این سارقان را شناسایی کنید +تصاویر

این سارقان را شناسایی کنید +تصاویر

مأموران پلیس پس از مشکوک شدن به سرنشینان یک دستگاه پراید، دو سرنشین آن را بعد از تعقیب و گریز به دام انداختند و متوجه شدند که این افراد، همان جیب برهای مسافرکش هستند.

در ساعت 11:00 سوم دی ماه، عوامل گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان آیت الله سعیدی منتهی به میدان آزادی به یک دستگاه خودرو پراید سفیدرنگ با دو سرنشین مشکوک شدند.

با وجود دستور ایست از سوی گشت پلیس آگاهی، سرنشینان خودرو پراید قصد متواری شدن داشتند که با چندین دستگاه خودرو سواری برخورد کرده اما همچنان اصرار بر فرار داشتند.

سرانجام مأموران گشت پلیس آگاهی پس از گذشت نزدیک به 15 دقیقه تعقیب و گریز موفق به متوقف کردن خودرو پراید و دستگیری دو سرنشین آن شدند.

این سارقان را شناسایی کنید +تصاویر

شناسایی دو سارق جیب بر

با انتقال سرنشینان خودرو پراید سفید رنگ به نام های محمدابراهیم.م (34 ساله) و مسلم.م (39 ساله) و آغاز تحقیقات اولیه در پایگاه پنجم پلیس آگاهی، محمدابراهیم به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه جیب بری مورد شناسایی قرار گرفت.

محمدابراهیم که پس از شناسایی چاره ای جز اعتراف نداشت، به سرقت های متعدد جیب بری در پوشش مسافرکشی اعتراف کرد.

وی در اظهارات خود به کاراگاهان عنوان کرد: به عنوان مسافرکش افراد را در خیابان سوار می کردیم و در حالیکه در صندلی جلو یک عدد کارتن قرار داده بودیم، مسلم در صندلی عقب و به شیوه ای بسیار ماهرانه اقدام به سرقت می کرد؛ پس از سرقت نیز به بهانه خراب شدن ماشین و یا تغییر مسیر حرکت، بدون آنکه کرایه ای از افراد مطالبه کنیم آنها را پیاده کرده و به سراغ سرقت بعدی می رفتیم.

این سارقان را شناسایی کنید +تصاویر

مسلم نیز ضمن اعتراف به دهها فقره سرقت به شیوه جیب بری، در خصوص زمان و مکان های سرقت ها نیز به کارآگاهان گفت: سرقت ها را از ساعت 8:00 تا ساعت یک بعداز ظهر و بیشتر در حوالی میدان آزادی، خیابان آزادی، خیابان سعیدی، تهرانسر، بازار آهن و منطقه خلیج انجام داده ایم.

سرهنگ کارآگاه گزافی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به اعتراف صریح متهمان به دهها فقره جیب بری، در ادامه این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهمان به دهها فقره جیب بری در مناطق مختلف سطح شهر تهران و احتمال افزایش تعداد جرایم ارتکابی و جهت شناسایی مالباختگان، دستور انتشار تصاویر متهمان از سوی شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگان که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه نمایند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری فارس


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *