چهارشنبه 1 فروردین 1397
خانه » گوناگون » دختران سارق خوش تیپ تهرانی در چنگ پلیس +تصاویر

دختران سارق خوش تیپ تهرانی در چنگ پلیس +تصاویر

سرهنگ عبدالرضا خیرخواهان در تشریح جزئیات خبر دستگیری این سه زن شیک پوش طایفه فیوج، گفت: در اواخر خردادماه سال جاری ماموران کلانتری ۴۴ ولدآباد از طریق دریافت پیام از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در جریان وقوع سرقتی از مغازه ای در منطقه جعفرآباد قرار گرفتند که پس از وصول این خبر، موضوع برای رسیدگی به نزدیک ترین گشت انتظامی که در حال رصد حوزه استحفاظی بود اعلام شد. ماموران به محل سرقت اعزام شدند.

دختران سارق خوش تیپ تهرانی در چنگ پلیس +تصاویر

وی با بیان اینکه ماموران در مسیر اعزام به محل اعلامی وقوع سرقت ها به حرکات سرنشینان یک دستگاه خودروی ماتیز مشکوک می شوند و سرانجام دستور توقف خودرو را صادر می کنند، گفت: راننده خودرو ماتیز به جای توقف به سرعت خود اضافه کرده و ماموران نیز با مشاهده این وضعیت اقدام به تعقیب خودروی ماتیز کردند و پس از تعقیب و گریزی کوتاه مدت، ضمن توقف خودروی ماتیز نسبت به دستگیری سرنشینان آن اقدام و سه زن به نام های «شیرین» «سحر» و «سیما» را دستگیر کردند.

خیرخواهان با بیان اینکه پس از انتقال متهمان به کلانتری مشخص شد که «شیرین» و «سحر» نسبت خانوادگی دارند، گفت: بررسی های کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس نشان داد که هر سه متهم از سارقان حرفه ای عضو طایفه فیوج هستند. فرمانده انتظامی کرج با بیان اینکه متهمان در ابتدا منکر هر گونه سرقت شدند، گفت: این ادعا در حالی مطرح شد که ماموران در بازرسی از خودروی آنها پنج دستگاه گوشی تلفن همراه، دو عدد کارت عابربانک و دو جلد شناسنامه متعلق به غیر و تعداد زیادی اموال مسروقه دیگر کشف و ضبط کردند.

دختران سارق خوش تیپ تهرانی در چنگ پلیس +تصاویر

خیرخواهان با بیان اینکه سرانجام سارقان جوان در مواجهه با ادله پلیس لب به اعتراف گشودند، گفت: این افراد در اعترافات خود عنوان کردند که با استفاده از خودروهای مدل بالا به مغازه ها مراجعه کرده و پس از ورود به مغازه، به قصد خرید، دو تن از این زنان صاحب مغازه یا فروشنده را سرگرم کرده و نفر سوم با روش «کش روی» اقدام به سرقت از داخل مغازه می کرد. به گفته خیرخواهان، در حال حاضر تلاش ماموران برای شناسایی دیگر مالباختگان احتمالی این پرونده ادامه دارد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: تابناک


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جهت مطالعه

محیط مناسب جهت مطالعه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ایجاد محیطی که برای شخص و جهت مطالعه مناسب باشد، اهمیت بسیار زیاد دارد. ولی …

بدون دیدگاه

 1. واقعا براتون متاسفم

 2. خجالت نمیکشند بی حیا

 3. دختر شیطون 2013

  عجب ادم هایی هستن خجالت نمی کشند

 4. خدمت شما عرض کنم قوم فیوج اصالتاً پاکستانی بوده و سارقان واقعا حرفه ای هستند که زنان و مردان این قوم مسلط به زبانهای زیادی بوده و فقط این کار را انجام میدهند.به طوری که اگر فرزندشان سرقت انجام ندهد آن را فردی بی عرضه میدانند.این قوم در اکثر کشورها با حقه های خود اقدام به سرقت مال افراد میکنند.

 5. اونا دارن تو جامعه ی ما اینکارارو میکنن.همینا هستن که جامعه ی ما رو به فساد میکشن.به نظرتون اگه اینا نباشن بهتر نیس؟

 6. تا زمانی که این افغانیهای دربدر در جای جای ایران ریشه دواندن حتی ازدواج هم کردن ، وضع همینجوریه ، با دستمزد کم کار می کنن جای کارگران ایرانی را پر کرده اند و هزاران ایرانی بی کارند
  هزار جور فساد و خلاف دست پخت برادران افغانیست باید کاری کرد که اینا به موطن خود باز گردند در غیر اینصور ت وضع همین است و بس

 7. چرا هر چیز بد و ناجوری که پیش می آد سریع می گیم جامعه؟
  واقعا چرا؟
  یعنی هر کی که یه کار خلافی انجام میده خودش هیچ اختیاری نداره و مقصر جامعه اس؟

 8. اگه جامعه رسیدگی کنه فکرمیکنی همچین افرادی میرن دنبال این کارا؟!به نظرمن جامعه جواب گوبایدباشد…….

 9. آره راست میگی فقط و فقط تو کشور ما همچین ادم هایی هستند واقعاً که

 10. واقعا که.تو این دنیا باید به کی اعتماد کرد……….

 11. بهنام پارسی وان

  با وجود این افراد مملکت ما پیش رفت نمی کند.

 12. چه جامعه ای داریم ما…واقعا متاسفم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *