خانه » اخبار روز » عامل تصادف مرگبار نسیم حشمتی همسر بنیامین در اداره پلیس

عامل تصادف مرگبار نسیم حشمتی همسر بنیامین در اداره پلیس

عامل اصلي تصادف مرگبار همسر بنيامين بهادري با پاي خود نزد پليس رفت و تسليم شد.اين پسر جوان مي گويد از ترس صحنه تصادف را ترك كرده و وقتي فهميده همسر يك خواننده پاپ در اين سانحه كشته شده، عذاب وجدان زيادي داشت.

ساعت 4 عصر جمعه 29 آذرماه سال جاري وقتي بنيامين بهادري با همسر جوان و دختر دوساله اش سوار بر خودروي ماتيز دوو از بزرگراه شهيد باكري مي گذشتند حادثه اي شوم رخ داد.

نسيم حشمتي پشت فرمان بود كه ناگهان يك پژو 206 نوك مدادي با سرعت زيادي از راه رسيد و پس از برخورد با ماتيز آن را به سمت راست منحرف كرد و اين خودرو در فضاي سبز سمت راست حاشيه بزرگراه واژگون شد.

همزمان با فرار راننده پژو 206 از صحنه تصادف وقتي رهگذران به كمك سرنشينان ماتيز دوو رفتند ديدند خواننده پاپ و دختر دو ساله اش هيچ صدمه اي نديده اند اما زن جوان پشت فرمان بي هوش افتاده است.

با انتقال نسيم حشمتي به بيمارستان پيامبران، چند شاهد حادثه كه موفق به يادداشت شماره پلاك پژو 206 شده بودند آن را در اختيار پليس راهور تهران قرار دادند تا راننده فراري تحت تعقيب قرار گيرد.

هنوز دو ساعت نگذشته بود كه همسر بنيامين تسليم مرگ شد و با حساس تر شدن ماجراي اين تصادف تيمي از مأموران كلانتري 142 كن با در اختيار داشتن شماره پلاك راننده فراري به تجسس هاي ويژه اي دست زدند.

خيلي زود مشخصات صاحب خودروي فراري در اختيار تيم تجسس قرار گرفت و آنان در تماس با وي شنيدند در روز حادثه پسر جوان خانواده پشت فرمان بوده است، وقتي پدر راننده فراري در جريان مرگ همسر بنيامين قرار گرفت به همراه پسرش به كلانتري 142 كن رفت و وي را تسليم قانون كرد.

پسر جوان به افسر پرونده گفت: سرعت زيادي داشتم و نتوانستم خودرو را كنترل كنم وقتي به ماتيز برخورد كردم و ديدم واژگون شده است خيلي ترسيدم، رهگذران با خشم به من نگاه كردند، احساسم اين بود اگر توقف كنم شايد كتك در انتظارم باشد به خاطر همين پا به فرار گذاشتم و اصلاً تصور نمي كردم كسي در اين حادثه كشته شده باشد.

وي افزود: وقتي شنيدم يك زن كه همسر بنيامين بوده كشته شده است عذاب وجدان پيدا كردم و باز جرأت تسليم شدن نداشتم تا اين كه پدرم گفت پليس سراغم را گرفته و خواست با هم به كلانتري بياييم.

با دستور بازپرس دادسراي صادقيه، راننده جوان پژو روانه زندان شد و تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.اين گزارش حاكي است، سرگرد احمد شيراني رئيس مركز فرماندهي پليس راهور تهران عنوان داشته بررسي ها نشان داده پژو 206 به دليل عدم توجه به جلو و نقض ماده 180 آيين نامه راهور مقصر حادثه است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: شبکه ایران

 

مطالب مرتبط:


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. خدابنیامین روصبربده

  2. مجهول:چون آدم معروف رضایت میده ولی آدم معمولی نه.خیلی بلد بوده طرف،عذاب وجدان اگه میگرفتش زودتر خودشومعرفی میکرد.

  3. انا لله وانا الیه الراجعون خدا بهشون صبر بده

  4. چرت نگو اگه مطلبو میخوندی نوشته بود پژو زد بهش نخوندی بیخودی حرف مفت نزن

  5. راننده206خيلي آشغاله پسته

  6. توتصادف ادم باید سعی کنه منطقی تصمیم بگیره تا اینجوری دچار مشکل نشه

  7. و این هم وضعیت ما ایرانیها!!!جوون بوده که بوده!!!مبنی بر این نمیشه که عقل نداشته!!!مگه بچه راهنمایی بوده؟؟؟انسان از وقتی که 18رو رد میکنه یعنی رشد عقلی کاملی پیدا کرده!واقعأ که یه مشت انسان … برمیدارن به … از خودشون گواهی نامه میدن آخرش همین میشه دیگه!شهری آلوده با آمار تصادفات بالا!!!

  8. طفلی هردوشون اونم یه پسر جوون وخام بوده جوونیش به باد رفت

  9. حتما باید یه آدم معروف باشه که عذاب وجدان بگیری؟اگه به آدم معمولی بود اشکال نداشت؟؟؟؟متاسفم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *