خانه » فناوری های نوین » Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید +تصاویر

Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید +تصاویر

این روزها گستردگی و حجم انبوه نرم افزارهای اندروید به حدی رسیده است که حتی شبیه سازی فضای سیتسم عاملهای دیگر نظیر ویندوز و iOS توجه برنامه نویسان اندروید را به خود مشغول کرده است. یکی از بهترین نرم افزارهای شبیه سازی در این میان Launcher 8 است که فضای متروی Windows Phone را در سیستم عامل اندروید به خوبی شبیه سازی کرده است.

گشت و گذاری در میان نرم افزارهای Launcher برای سیستم عامل اندروید، گاهی منجر به برخورد با نمونه هایی میشود که به سرعت علاقه و توجه کاربران را به خود جلب میکنند. نرم افزارهایی که اساسا کار آنها تغییر تجربه کاربر از سیستم عامل و ایجاد محیطی متفاوت باشد، در این میان کار سختی برای کامل بودن دارند، و به جرئت میتوان گفت که Launcher 8یکی از نمونه های موفقی است که به زیبایی توانسته محیط Windows Phone را در اندروید شبیه سازی کند:

Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید +تصاویر

این نرم افزار همانگونه که ذکر شد از دسته Launcher ها است و واسط کاربری متروی سیستم عامل Windows Phone را شبیه سازی کرده است. تقریبا مشابه آن چیزی که در نوکیا Lumia میتوان دید و مشاهده کرد. از مهمترین ویژگیهای این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

– بر خلاف سایر Launcher ها در این نمونه میتوان ویجت ها را به شکل معمول اضافه کرد. تصویر زیر به خوبی نشان میدهد که در سه ردیف پایین ویجت های اندروید به این Launcher اضافه شده اند:

Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید +تصاویر

– همچنین این نرم افزار از یک Lock Screen زیبا با همان تم اصلی خود بهره میبرد که در این زمینه نیز با سایر نمونه های مشابه، تفاوت دارد.

– ویرایش گزینه ها در این نرم افزار بسیار ساده است و با فشار دادن و نگه داشتن هر کدام از موزاییک ها، میتوان آن را جا به جا و یا تغییر اندازه داد:

Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید +تصاویر

– امکان قرار دادن آیتم هایی که خود محتوی آیتم های دیگر هستند – همچون پوشه ها – در ای Launcher میسر است که در این صورت گزینه های مربوط به آن در یک ستون جداگانه نمایش داده میشوند که در نوع خود دسترسی به محتویات را بسیار سریع و آسان میسازد:

Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید +تصاویر

– نکته دیگر آنکه میتوان ردیف موزاییک ها را به شکل نا محدودی از پایین اضافه کرد و محتویات جدید را در ردیف های جدید قرار داد.

البته اینها مواردی است که در نگاه اول میتوان در خصوص این نرم افزار بیان کرد و مسلما به عنوان یک Launcher از قابلیت هایی بیش از این ها برخوردار است.

نکته مهم در خصوص این نرم افزار اما همان ایجاد محیط Windows Phone در دل سیستم عامل اندروید است که یک تجربه متفاوت را برای کاربر فراهم میکند.

Windows Phone را در دل اندروید تجربه کنید +تصاویر

اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی هستید که هر از چند گاهی عادت به آن دارید که تم و فضای متفاوتی را بر روی گوشی اندروید خود تجربه کنید، بدون شک علاقه زیادی به این Launcher پیدا خواهید کرد و یک تجربه متفاوت و دوست داشتنی را با آن خواهید داشت.

دانلود نرم افزار با لینک مستقیم

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: تابناک


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گوشی‌های هوشمند LG G6 و Huawei P10

پیشرفت فناوری و تکنولوژی توانسته زندگی مردم سراسر جهان را تحت تاثیر خود قرار دهد، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *