خانه » اخبار روز » ارسال پیامک عجیب به بازیگر سریال آوای باران

ارسال پیامک عجیب به بازیگر سریال آوای باران

الهام چرخنده بازیگر نقش زیور سریال «آوای باران» در باره پایان بندی این سریال تلویزیونی گفته است: صحبتهایی با آقای سهیلی زاده داشتیم که اگر اتفاق بیفتد پایان متفاوتی برای زیور رقم خواهد خورد. اگرچه من اخیراً از بسیاری از مردم شنیده ام که دوست دارند زیور به عقوبت رفتارهایش برسد.

وی در ادامه افزوده است: باور کنید من روز اربعین یک اس ام اس داشتم که نمیدانستم از کیست و چرا؟ برای من نوشته بودند (البته برای زیور) حوالهات به همین شب عزیز… من یک کم آنجا قلبم لرزید ولی مطمئن شدم که نقش زیور را درست بازی کرده‏ام. اگر من در بازی ام طوری رفتار کرده باشم که برای کسانی که مانند زیور زندگی می کنند درس عبرتی بوده و آنها را به فکر فرو برده باشم به نظرم از پس رسالتم برآمده ام.

چرخنده همچنین در باره بازی مقابل سپیده خداوردی گفته است: ایشان از دوستان هنرمند من هستند، ما بیرون از صحنه با هم قهوه می خوردیم، گپ می زدیم، راجع به نقشهایمان صحبت می کردیم. من از فعالیتهای موسیقی ایشان سوال می کردم، سپیده عزیز موزیسین بسیار خوبی هستند، گویا چندین ساز را هم می نوازند که من تا به حال متأسفانه فرصت نشده بشنوم. ما پشت صحنه بسیار با هم خوب بودیم اما جلوی دوربین می شویم زیور و مرضیه با ویژگی های متفاوت هر دو کاراکتر، نیش زبان های من به ایشان هم در غالب کاراکتر زیور بود.

ارسال پیامک عجیب به بازیگر سریال آوای باران

وی درباره دیگر همبازی های خود در این سریال توضیح داده است: آقای درخشانی از همکاران بسیار خوب من هستند. من توانستم به عنوان یک پارتنر خوب و کاربلد با ایشان همکاری داشته باشم. اگر سکانس جالبی شما در بازی من و ایشان ملاحظه می کنید برمی گردد به رفتار حرف های ایشان، در مورد آقای پگاه عزیز و سیاوش خیرابی هم همین طور و سرکار خانم خداوردی که از دوستان عزیز من هستند. البته حضور آقای دژاکام در این کار به عنوان استاد تئاتر و بازیگری برای همه ما یک نعمت بود، از همکاری با ایشان بسیار خوشحال شدم.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: بانی فیلم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. عالی بود دوسش دارم

  2. ا وا بابا کارش بیبسته

  3. به نظرتون احترام میگزارم کاملا درسته

  4. با مارال موافقم

  5. من یکی که خیلی دوسش دارم عالی از پس نقشها برمیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *