خانه » اخبار روز » سپاه یزید فتوشاپ از آب‌‌ درآمد! +تصاویر

سپاه یزید فتوشاپ از آب‌‌ درآمد! +تصاویر

چندی پیش بود که عکسی دروغین تحت عنوان “راهپیمایی هواداران یزید و ابن زیاد [لعنة الله علیهما]”، به یکی از پربیننده ترین اخبار سایت های خبری – تحلیلی کشور بدل شد.

سپاه یزید فتوشاپ از آب‌‌ درآمد! +تصاویر

در بخشی از متن این خبر که توسط لینکدان اپوزیسیون “بالاترین” نیز انعکاس داشته شده، چنین آمده است: «سپاهی به نام یزید و ابن زیاد با شعار “یزید و ابن زیاد شهید شدند” در پاکستان دست به راهپیمایی زده است. این افراد با عقبه مالی وهابیت دست به این اقدامات تفرقه افکنانه می زند.»!

سپاه یزید فتوشاپ از آب‌‌ درآمد! +تصاویر

جالب آنکه این تصویر تقلبی توسط بسیاری از سایت های داخلی نیز بازنشر داده شد و مع الأسف باعث برانگیختن نابجای غیرت دینی بسیاری از محبان سیدالشهدا (علیه السلام) گردید.

بنابر رصد «دیدبان خیبر»، اما با جستجویی ساده در فضای اینترنت می توان به اصل این عکس دست کاری شده دست یافت که با فوتوشاپی ماهرانه به مستمسکی برای تحریک شیعیان و اهل تسنن علیه یکدیگر تبدیل شده است!

در این میان شایسته است تا با هوشیاری و کیاست با این قبیل موارد تفرقه انگیز مواجه شده و حمیت و غیرت مذهبی خویش را ملعبه دست نوچگان صهیونیسم قرار ندهیم.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خیبر آنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. این تصاویر چه فتوشاپ باشد چه نباشد همه میدانیم همه کفار وهابی و سعودی به حرکت یزید و معاویه و سیره انها اعتقاد راسخ داشته و همه دشمن اهل بیت هستند. اکنون زمان آن رسیده تا شیعیان بپا خواسته و مکه و مدینه را از اشغال سگ های سعودی و همه وهابی های کافر ، حقیر ، منفور و نجس نجات دهند و این شکم بارگان وحشی و حیوان صفت سلفی را به اجداد کثیف شان در دوزخ برسانند. وقت انتقام که برسد خواهیم دید شیرمردان شیعه چگونه وحشت به دل این سگان فرومایه و حرام زاده خواهند افکند و زمین را از وجود عرب های نابکار سعودی پاک می کنند. آل سعود نجس منتظر باشید بزودی نسل کثیف تان را ریشه کن می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *