خانه » اخبار روز » اعتراض زوج سینمایی به روند اکران یک فیلم

اعتراض زوج سینمایی به روند اکران یک فیلم

خبرگزاری ایسنا:علی مصفا و لیلا حاتمی کارگردان و بازیگر «پله آخر» در یادداشتی نسبت به وضعیت پیش آمده برای اکران این فیلم اعتراض کردند.

در این یادداشت با عنوان « تاوان مستقل بودن»  آمده است: «فیلم «پله آخر» فیلمی است به معنای واقعی مستقل که در وانفسای تولید فیلم با وجود همه مشکلات و بی پناهی ها بدون حاشیه و مظلوم نمایی های مرسوم برای اکران آماده شده است و اکنون بیش از یک ماه از امکان اکران خود را در اختلاف میان نهادهای مختلف از دست داده است.

ریشه های اختلافات موجود را نمی دانیم، فقط این رامی دانیم که حق همه فیلمهای ایرانی است که از امکانی یکسان برای اکران در تمام سینماهای کشور برخوردار باشند. این را نمی فهمیم که چطور هزینه این اختلافات و گروکشی ها باید بر دوش این فیلم باز شود که نه مانند بسیاری از فیلم های موفق تجاری می تواند حسرتی بر دل جناح مقابل بنشاند و نه دلگرمی و وابستگی به هیچ نهادی در جناح دیگر جبران زیان و خسارتش را تضمین می کند. نمی دانیم به کدام یک از طرفین دعوا باید اعتراض کرد و می دانیم که صدای مان به جایی نمی رسد.این بی شک تاوان و تنبیهی است برای مستقل بودن فیلمی که قربانی زورآزمایی دوستان سابق شده است.»

 فیلم «پله آخر» به کارگردانی علی مصفا قرار بود با سرگروهی سینما «آزادی» اکران شود که به دلیل حواشی ندادن حواله ی اکران به این سینما از سوی شورای صنفی نمایش به تعویق افتاد.

علی مصفا این روزها مقابل دوربین جدیدترین ساخته ی اصغر فرهادی در پاریس است.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.