خانه » دنیای مد » زیورآلات تو دل برو -سری اول

زیورآلات تو دل برو -سری اول

کافی است اسم تیفانی بیاید تا قند در دل بسیاری از دخترها آب شود! تیفانی یکی از بزرگ ترین شرکت های تولیدکننده طلا و جواهر در دنیاست. طراحی های ساده و شیک این برند و قیمت های نه چندان پایین آن این برند را به یکی از لوکس ترین برندها تبدیل کرده است.

آبی به رنگ تیفانی

زیورآلات تو دل برو -سری اول

یکی از زیبایی های محصولات تیفانی در استفاده از رنگ آبی است. حتی جعبه ها و کیف های این زیورآلات هم به رنگ آبی هستند. آبی رویایی درست همان چیزی است که برای تکمیل زیبایی هر خانمی لازم است.

جواهرنشان ها

زیورآلات تو دل برو -سری اول

تعجبی ندارد اگر در مقابل این زیبایی سکوت کرده باشید! این خاصیت جواهرات است که خانم ها را از ابراز احساسات هم قاصر می کند. نمونه هایی از حلقه های نامزدی و ازدواج این برند را می بینید. آبی لاجوردی حس گران قیمت بودن این جواهرات را بیشتر نشان می دهد.

بهترین هدیه

زیورآلات تو دل برو -سری اول

خیلی خوب است که احترام به عشق و دوست داشتن در هر چیزی نمود داشته باشد. استفاده فراوان از شکل قلب در این طراحی ها باعث شده هزاران نفر برای ابراز علاقه و عشق شان نسبت به همدیگر سراغ این مدل ها بروند. گردنبندهایی که در تصویر می بینید همیشه و همه جا یادآور محبت افراد به هم خواهند بود.

برای تمام فرهنگ ها

هنر در هر فرهنگی شکل خاص خودش را دارد اما زیبایی هنرها در ترکیب تمام این ویژگی ها با هم است. تعجب نکنید اگر ديديد یکی از برندهای غربی از طرح های منحنی شرقی در ساخت جواهراتش استفاده کرده و موفق هم بوده است.

زیورآلات تو دل برو -سری اول

جالب است بدانید یکی از زیبایی های محصولات تیفانی در استفاده از رنگ آبی است. حتی جعبه ها و کیف های این زیورآلات هم به رنگ آبی هستند. آبی رویایی درست همان چیزی است که برای تکمیل زیبایی هر خانمی لازم است.

برای تپیدن قلب

ترکیب طلای مسی رنگ و طلای سفید ترکیبی بسیار شیک ایجاد کرده است. یک قلب خوش رنگ آویزان به این دستبند می تواند ایده آل هر دختر جوانی باشد.

زیورآلات تو دل برو -سری اول

یکی دیگر از ویژگی های جواهرات تیفانی حک شدن اسم این برند روی تک تک کارها حتی به صورت ذره بینی است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: مجله سیب سبز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

بدون دیدگاه

  1. ASLAN KHOSHGEL NABODAN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *