خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 24 دی 1392

فال روز سه شنبه 24 دی 1392

فروردین:

امروز شعارهای معمولی مثل آمدم، دیدم، و غلبه کردم مناسب نیستند. هیچ قانون خارجی را نشکنید، روی رخدادها از داخل کار کنید. اگر خیلی دوست دارید که از درهای بسته رد شوید، سعی کنید که اهدافتان را تجسم کنید و یا یک کلید روانشناختی برای در پیدا کنید.

اردیبهشت:

نیمه دوم روز این نوید را می دهد که ذر چگونگی احساستان یک پیشرفت کلی داشته باشید. می توانید به راحتی این امید را داشته باشید که در خودتان تعادل ایجاد کنید و همه چیز را کنار خود داشته باشید تا دوباره روی غلطک بیفتید. اتفاقات غیرمنتظره بیش از آنکه ترسناک باشند، بامزه خواهند بود.

خرداد:

شما باید به تصمیمات عملی که خیلی سخت برایشان کار کرده اید بچسبید. امروز هرگونه پیشنهادی که به سمت شما می آید ممکن است که دارای یک قصد و منظور مخفی باشد (مخصوصا در هنگام عصر). درمورد خودتان و هرچیزی که اطرافتان است انتقادی باشید و هیچ کس را به صورت ایده آل درنیاورید.

تیر:

امروز صبح منحصر به فردی بیش از آسایش اهمیت پیدا می کند. ممکن است دوستانتان شما را در امور خود درگیر کنند. در نیمه دوم روز حس ششم قوی شما به شما کمک می کند که مو را از ماست بکشید، به عنوان مثال شاید تصمیم بگیرید که باید همراه با حامیان جدید بمانید یا خیر.

مرداد:

امروز احساسات بالا گرفته به طور غیرقابل اجتنابی برایتان آرام می شوند. ممکن است که میلتان به رقابت و یا دفاع عمومی از شان و حقوقتان را از دست به دهید. با این حال، اگر نزاع و تعارضی به پا خاست، احتمالا تا هنگام عصر عواقب آنرا احساس خواهید کرد.

شهریور:

امروز صبح صبر کنید که به سمت کارهای خانه داری شیرجه نزنید. تمام کردن کاری که آغاز کرده اید کافی خواهد بود ( مثلا تعمیر ابزار). نیمه دوم روز به طور مخفیانه ذهنتان رااز نظر خوشفکری و تعقل مورد سنجش قرار می دهد.

مهر:

نباید روی علایق و شوروشوق گذشته حساب کنید. نه شما و نه اطرافیانتان قادر به انجام اعمال دیروز نیستید. بسیاری از مهرماهی ها به یک محبت و مراقبت کامل نیاز دارند. همچنین ممکن است که نیاز پیدا کنید به دکتر مراجعه کنید تا یک چکآپ از بدنتان بگیرد.

آبان:

شما مجبورید منتظر نیمه دوم روز بمانید تا دوباره احساس آزادی و سرزندگی کنید. یک کار خلاقانه، آغوش عزیزانتان، موزیک یا اکتشافات روانشناختی می تواند یک دایره جادویی دورتان بکشد تا همه را دور نگه دارد.

آذر:

اهمیتی ندارد که ساعت اولیه روز را چگونه می گذرانید، باید عصر خانه باشید. حتی اگر به تغییر همیشگی محیط عادت کرده اید، هنوزهم گاهی به ثبات و پیش بینی پذیری نیاز پیدا می کنید و امروز هم روز آن است.

دی:

در نیمه دوم روز باید کارهای کم اهمیت تری را تقبل کنید. اگر می خواهید پیشرفت کنید به برنامه بچسبید. هرگونه مانعی غیرقابل اجتناب ولی کوتاه مدت است. اگر اطلاعات غلطی به شما داده شد ویا به افراد غلطی اعتماد کردید ناراحت نشوید. همه چیز مرتب خواهد شد.

بهمن:

نباید کارهای مهم را به عصر معوق کنید. درباره اینکه چطورخون به جوش آمده تان سرد شده و اینکه در نیمه دوم چقدر تنازعات و جنگ کمتری در پیش خواهید داشت شگفت زده خواهید شد.

اسفند:

نیمه دوم روز یک احساس عجیب پیدا می کنید که در روتین آشنایی غرق شده اید. احتمالا درنهایت پس از یک روز طولانی و پراسترس به خانه می آیید و خودتان را در آغوش کسانی می یابید که دوستشان دارید. مهمترین چیز این است که ستاره ها یک بار دیگر این حق را به شما می دهند که خودتان باشید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.