خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » شکایت یک مرد از جنیفر لوپز به اتهام سوء استفاده جنسی +عکس

شکایت یک مرد از جنیفر لوپز به اتهام سوء استفاده جنسی +عکس

یک مرد امریکایی مدعی شده است “جنیفر لوپز” احساسات او را جریحه دار کرده و از او سوء استفاده جنسی کرده است. ” رودریگو رویز ” به دلیل ادعای یاد شده از ” جنیفر لوپز ” از وی به دادگاه شکایت کرده است و از این هالیوودی 44 ساله 10 هزار دلار غرامت خواسته است.

بنابرگزارشات به نظر میرسد یک زن 53 ساله که ادعا کرده است مسئول رسیدگی به ایمیل های طرفداران “جنیفر لوپز” است پشت این ماجرا باشد. این مرد 36 ساله میگوید از سال 2008 ایمیل هایی از سوی جنیفر لوپز دریافت کرده که از او خواسته است تصاویر برهنه اش را برای وی ارسال کند.

شکایت یک مرد از جنیفر لوپز به اتهام سوء استفاده جنسی +عکس

وی اضافه میکند علاوه بر موضوع یاد شده ” جنیفر لوپز ” به او وعده داده بود که با وی رابطه عاشقانه خواهد داشت و بعد از جدایی از همسرش او را به عنوان دوست پسرش انتخاب خواهد کرد که با ورود “کاسپر اسمارت” وی به شدت سرخورده شده است. “جنیفر لوپز” همچنین مدعی شده بود او را وارد حرفه موسیقی خواهد کرد. او از زمانی که متوجه شد این ایمیل ها جعلی است دچار افسردگی شده و به همین دلیل از این خواننده سرشناس هالیوودی شکایت کرده است. وکیل ” جنیفر لوپز” میگوید این یک سوء تفاهم کوچک است که خیلی زود برطرف خواهد شد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

بدون دیدگاه

  1. هورا ! کاش حبس ابد بشه۰ چی بود اون عجوزه بی ریخت۰ چه خبرها دروغ باشه چه الکی۰

  2. فاطیما شهبازی

    سلام من دخیلی دوست دارم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.