خانه » اخبار روز » قتل بعد از تجاوز به خواهرزن

قتل بعد از تجاوز به خواهرزن

مردی که بعد از تجاوز به خواهرزن خود او را به قتل رسانده بود در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شود.

کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان بهارستان، واقع در غرب استان تهران 24 مرداد سال جاری از کشف جنازه زنی 25 ساله به نام محبوبه در خانه اش مطلع شدند و برای انجام تحقیقات به آنجا رفتند.

آنها متوجه شدند قاتل یا قاتلان بدون هیچ مقاومتی از طرف محبوبه وارد خانه او شدند و این زن را با ضربات چاقو از پا درآوردند. بسته بودن دست و پای مقتول نشان می داد وی سعی داشت در برابر عامل یا عاملان جنایت مقاومت کند. متخصص پزشکی قانونی که در صحنه جرم حاضر شده بود قتل بر اثر ضربات چاقو را تایید و اعلام کرد این زن پیش از مرگ مورد تجاوز قرار گرفته است.

کارآگاهان در بازرسی از خانه متوجه شدند وسایلی نیز از آنجا به سرقت رفته است اما ارزش اموال مسروقه زیاد نبود و همین مساله نشان می داد دزدی به احتمال زیاد با قصد صحنه سازی انجام شده است. شوهر محبوبه نخستین کسی بود که تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت از راز مرگ همسرش اطلاع ندارد.

این مرد توضیح داد: «من در محل کارم بودم که مادرزنم با من تماس گرفت و گفت محبوبه دو ساعت است که تلفنش را جواب نمی دهد. در حالی که نگران شده بودم خودم را به خانه رساندم و با جنازه همسرم مواجه شدم.»

افسران جنایی ابتدا به این مرد ظنین شدند اما وقتی فهرست مکالمات تلفنی او و همسرش را بررسی کردند فهمیدند این زوج هیچ رابطه غیر متعارفی نداشتند و از طرفی اختلافی نیز میان آنها وجود نداشت به همین سبب سوء ظن ها برطرف شد و کارآگاهان وقتی فهمیدند آخرین بار شوهر خواهر مقتول که عیسی نام دارد با وی تماس گرفته است به این مرد مشکوک شدند و او را بازداشت کردند.

عیسی در بازجویی ها با انکار اتهام قتل گفت روز حادثه فقط برای احوالپرسی به محبوبه تلفن زد.

وقتی تحقیقات از این مرد ادامه یافت وی به قتل اعتراف کرد و گفت: «من از مدتی قبل به محبوبه علاقه مند شده بودم به همین دلیل روز حادثه به وی تلفن زدم و وقتی فهمیدم شوهرش در خانه نیست به منزل او رفتم و پیشنهاد دادم با هم رابطه داشته باشیم اما قبول نکرد به همین دلیل به سمتش حمله کردم و بعد از اینکه دست و پایش را بستم به او تجاوز کردم بعد هم وی را با ضربات چاقو کشتم و مقداری وسیله از خانه دزدیدم تا علت قتل را سرقت نشان بدهم.»

متهم در ادامه به بازسازی صحنه جنایت پرداخت. این پرونده بعد از تکمیل تحقیقات مقدماتی در اختیار قضات شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت و متهم به زودی پای میز محاکمه می رود.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه شرق

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. مارال خانم اخه تاثیر گرفتن از محیط و رسانه دست خود ادم نیست و ادمی که ضعیف النفس باشه میتونه به سمت این جنایات سوق بده واگه کسی ماهواره ببینه تحت تاثیر قرار میگیره کم و زیادش نسبت به ادما متفاوته

  2. دقیقا باهات موافقم اخه اون قدیما که امار تجاوز به زن ودخترا فرقی با حالا نکرده اون موقع که ماهواره نبوده ادم خودش باید عاقل باشه هر چرتی رو نگاه نکنه بعدم چرا بعضیا فکر میکنن ما ملت ایران انقد مخمون تعطیلع که میایم این زاخارتای ترکی و غربی رو الگو کنیم حالا مدل لباساشونو بگی یه چیزی

  3. من هم موافق تأثیرات منفی فیلم های ماهواره هستم اماتا حدودی باید تأسف خورد بحال کسانیکه زود تحت تأثیر قرار میگیرن و باعث میشن کانون گرم خانوادشون بهم بریزه.

  4. ببخسید آقا رضا .لی کاملآ در اشتباهید آدم وقتی خودش مشکل روحی داره آخه ماهواره چیکارس چی میگی با خودت اون گفته من عاشق دختره بودم چرا حرف های بی ربط میزنی.کاش متنو میخوندی

  5. متم با اقا رضا موافقم.واقعا متاثر میشم وقتی میشنوم کسانی هستند که میتوانند به ناموس خود چشم داشته باشند.خیلی ناراحت کننده است.

  6. سريال هاي ماهواره 100٪ تاثير دارند.
    فکر نکنم دیگه کسی منکر تاثیرات بسیار مخرب ماهواره بر کانون گرم خانواده ها باشه. کاملا مشهود و معلومه که بسیاری از کانالهای ماهواره فرهنگ و کانون خانواده ها رو هدف قرار گرفته اند و از ساده لوحی بسیاری از جوانان خام سوء استفاده کرده و فرهنگ بی بند و باری و دوست پسر و دوست دختر داشتن در بین متاهلین را با شیوه های بسیار زیرکانه به خورد مغزهای ایرانی می دهند. کسی نمی تواند این مسئله را انکار کند که آمار طلاق به شدت بالا گرفته و از آن بدتر آمار متاهلینی که مخفیانه ارتباطهای تلفنی یا حضوری با دوست پسران و دوست دختران دارند نیز به شدت افزایش پیدا کرده و کم کم داره به یه مسئله بسیار عادی تبدیل میشه ….

  7. … هم زنتو بدبخت كردي هم خواهرشو كشتي.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.