خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 30 دی 1392

فال روز دوشنبه 30 دی 1392

فروردین:

کلخ شقی در امرو مالی امروز اصلا خوب نیست. با خرج کردن مداوم خودتان را به رخ نکشید. در این دوره انروژیتان برای اینکه کمکتان کند ادامه بدهید به یک تقویت نیاز دارد. البته درمورد آزمایش های جدید درباره ی پخت و پز مراقب باشید.

اردیبهشت:

امروز هرچه فعال تر باشید، کنترل بیشتری تیز موردنیاز خواهید داشت. باید از شرایط خطرناکی که موجب صدمه دیدن و یا استرس می شود اجتناب کنید. امروز انرژیتان اگر با هیجانات منفی مخلوط شود می تواند مخرب شود. تحریک پذیری و حسادتتان را تحت کنترل قرار دهید. خیلی نوشیدنی مصرف نکنید و غریزه هایتان را تحت کنترل قرار دهید.

خرداد:

دوقلوهای این ماه معلمان و ارتباط برقرار کنندگان خیلی خوبی هستند، اما امروز باید روی نقاط ضعفتان کار کنید. روی تئوری کار کنید. می تواند نقطه قوتتان باشد. باید از هرگونه معاملات مالی دوری کنید(مثل شرط بندی، خرید و معاوضه)

تیر:

احتیاط و احتیاط! در گذشته این شعار خیلی وقتها به کمکتان آمده و نجاتتان داده است. امروز نباید سلامتیتان، پس انداز و دوستان و پول های خانواده را در خطر قرار دهید. به محض انکه احساس بدی پیدا کردید هرگونه وظیفه خطرناک را متوقف کنید.

مرداد:

باید بدانید که چه وقت استراحت کنید و چه وقت انرژیتان را در ایجاد صلح و آرامش به کار بگیرید. در حول و اطراف خانه کمی ورزش یا کار کنید، امروز را با ارتباطات شدید یا لذت های خیلی عمیق بگذرانید. رقابتتان را به عنوان یک بازی درنظر بگیرید، نه بعنوان بقای فرد قدرتمند.

شهریور:

امروز ستاره های خردمند یک نصیحت برای شما دارند. انتظار زیاد داشتن از نتایج فایده ای ندارد. همه می دانیم که در کمال گرایی محدودیتی وجود ندارد، ولی این دلیل نمی شود که خودتان را با کار اضافه در روزهای تعطیل عذاب ببرید. قبل از اینکه منجر به فرسودگی و ناامیدیتان شود، کمال گراییتان را مهار کنید.

مهر:

هیجانات امروز ممکن است که تعادل درونیتان را از بین ببرد. همچنین این هیجانات ممکن است که تبدیل به منبعی از تجربه فراموش نشدنی برایتان شود! شما که معمولا با تعادل بوده اید،ممکن است ناگهان قادر شوید که تحت تاثیر هیجانات قوی، تصمصمات غیرمعمولی بگیرید.

آبان:

امروز رفتارتان کاملا وابسته به خرد، عملی بودن و تجربه تان در زندگی خواهد بود. اگر جوان هستید، امروز خیلی مستعد نزاع خواهید بود. در شرایط امروز هرگونه رقابتی ممکن است خشم، شفقت یا حسادتتان را زیاد کند.

آذر:

آذری های کنجکاو ممکن است که علاقه هایشان را به گسترش داده و هنرهای آشپزی، ورزش، بهبود سلامتی و مراقبت از حیوانات را هم به آنها اضافه کنید. امروز همه چیز خواهد داشت جز آرامش. احتمال این وجود دارد که به جای خواند ن یک کتاب روی مبل، مجبور شوید مثل بچه ها به اطراف بدوید تا در تلاش باشید که کسی را در حالت اضطرار کمک کنید.

دی:

امروز ممکن است چیزهایی که از آنها لذت می بردید ناامیدتان کنند. به عنوان مثال،شاید در خطر خرید یا سرمایه گذاری بیش از حد باشید یا اینکه خیلی خسته شوید. نکته مثبت امروز، ثبات هیجانیتان است. قادرید که بعد از هرگونه شرایط پر استرسی انرژیتان را احیا کنید.

بهمن:

امروز نقطه ضعفتان تلاش برای استقلال، بی قاعدگی و تغییر خلق و خوی زیاد است. ممکن است که طوری رفتار کنید که پر از استرس، ضعف عصبی و یا ناراحتی جسمی خواهد بود. امروز احتمال داشتن نزاع های خانوادگی و همچنین موقعیت های اضطراری و خانگی وجود دارد.

اسفند:

امروز برای کنار آمدن با شرایط نیاز به میزان ذخیره ای از ثبات روانی دارید. مهم نیست که کجا هستید، کمی خرج کردن برای خودتان به جایی برنمی خورد( فقط همیشه چشمتان به مخارج باشد و مراقب باشید). امروز احتمال خرابی ابزارهایتان هم وجود دارد، حتی اگر جدید باشد.

تهیه و ترجمه: مجه اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.