چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400
خانه » اخبار روز » مدیرمسئول روزنامه ایران استعفا کرد

مدیرمسئول روزنامه ایران استعفا کرد

در پی تغییرات در هیئت مدیره موسسه مطبوعاتی ایران و تغییر مدیرعامل روزنامه ایران، مدیرمسئول این روزنامه استعفا کرد.
غلامحسین اسلامی فرد، سردبیر کل نشریات مؤسسه ایران در گفتگو با خبرنگار مهر، خبر استعفای مصیب نعیمی مدیرمسئول روزنامه ایران را تائید کرد و گفت: آقای نعیمی استعفای خود را تقدیم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کرده و عملاً هم دو، سه روز است سر کار نمی آید.
وی درباره دلیل استعفای نعیمی از این سمت، به تغییر و تحولات هفته گذشته در موسسه مطبوعاتی ایران اشاره کرد و افزود: قبلاً هم اینگونه بود که وقی هیئت مدیره و به تبع آن مدیرعامل موسسه عوض می شد، با توجه به این مسئله که باکس مدیرعامل و مدیرمسئول یکی است، منطقی و طبیعی این بود که مدیرمسئول روزنامه هم تغییر کند.
به گفته سردبیر کل نشریات مؤسسه ایران، زمینه این تغییر و تحول هم در موسسه مطبوعاتی ایران فراهم شده و با سپری شدن مراحل اداری و کارهای آن در هیئت نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری ها، این اقدام طی روزهای آتی انجام خواهد شد.
اسلامی فرد در پاسخ به این سئوال که «آیا اطلاع دارید که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استعفای مصیب نعیمی از مسئولیت مدیرمسئولی روزنامه ایران موافقت کرده است یا خیر؟» گفت: فعلاً وزیر ارشاد در سفر بوسنی است و ظاهراً از آقای نعیمی خواسته است تا بازگشت وی از این سفر، به فعالیت خود ادامه دهد که این اتفاق نیفتاده است.
بر اساس این گزارش، هیئت امنای موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران، اعضای هیئت مدیره این موسسه را منصوب کردند و بر این اساس، منصور واعظی، بهمن شریف زاده، حنیف حسین ستاریان، کاوه اشتهاردی، مجید امیدی شهرکی، حسن قاسمی و وحید شاکری به عنوان اعضای هیئت مدیره موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران منصوب شدند.
منبع: تابناک
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *