خانه » اخبار روز » دختر شیرازی متجاوزش را کشت

دختر شیرازی متجاوزش را کشت

رييس پليس آگاهي فارس گفت: قاتل فردي كه به دليل داشتن ارتباط نامشروع، در شيراز به قتل رسيده بود، شناسايي و دستگير شد.

سرهنگ سيروس حيدري اظهار داشت: پرونده يي در اختيار ماموران دايره پنجم اداره مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي قرار گرفت، مبني بر قتل مشكوك فردي 45 ساله در شيراز كه در ظاهر بر اثر تصادف جان باخته است.

وي بيان كرد: با توجه به آثار موجود روي جسد متوفي و تحقيقات صورت گرفته و نظريه پزشكي قانوني قتل اين فرد محرز شد و مراتب كشف حقيقت و چگونگي قتل و شناسايي قاتل در دستور كار ماموران قرار گرفت.

رييس پليس آگاهي استان فارس افزود: در اين راستا دو مظنون دستگير و در تحقيقات هر دو نفر به ارتباط نامشروع با مقتول اقرار كردند كه با انجام تحقيقات بيشتر از يكي از آنان، علت قتل اين مرد 45 ساله كشف شد.

حيدري گفت: در تحقيقات انجام شده از قاتل وي علت ارتكاب قتل را اين گونه بيان كرد كه از سه سال گذشته با مقتول آشنا بوده و وي در تماس تلفني با او در محلي قرار گذاشته تا همديگر را ببينند.

وي ادامه داد: زماني كه اين دو نفر با يكديگر رودررو مي شوند مقتول قصد تجاوز به قاتل را داشته كه با مقاومت وي روبه رو و با هم درگير مي شوند كه در اين درگيري قاتل ابتدا با قفل فرمان ضربه يي به كمر مقتول زده سپس با چاقويي كه در خودروي مقتول بوده وي را از ناحيه سر و گردن مجروح كرده و متواري شد كه اين موضوع سبب قتل اين مرد 45 ساله مي شود.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: اعتماد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. البته باید میگفتی چرا بعضی از زنها اینقدر کثیفن؟
  احتمالا اشتباه نوشتی
  چون زنی که 3 سال با یه مرد ارتباط داشته باشه اونم کثیفه و تنها مرده کثیف نیس.

 2. دوستان بنظرمن ی زن باید وقار ومتانتش رو حفظ کنه اما با وجود این شرط هم همیشه کسانی هستن که ذات شون خراب باشه خدا این ادما رو از رو زمین برداره به حق پنج تن.اینو هم بگم که خیلی وقتا ادم تو تله میافته.در این موردهم خدا عالمه ک…

 3. چرا بعضی از مردا اینقدر حیوون و کثیفن ؟؟

 4. یه سری مسائل خیلی سادست متجاوز یعنی کسی که تجاوز کرده ولی این قبل اینکه کاری کنه کشته شده پس متجاوز نمیشه بعد نباید زود قضاوت کرد شاید قاتل قتلو داره به این بهانه توجیه میکنه شاید اختلافه دیگه ای بوده بعد کسی که 3 سال با یکی رابطه داشته اونم تو این سن احتمالا کارشو تو این 3 سال کرده نیازی به تجاوز نبوده بازم نمیشه قضاوت کرد
  یاد بگیریم احساسی نظر ندیم یادبگیر

 5. به نظر من هر چی سر دختره میومد حقش بود .
  واس چی 3سال با یارو بوده؟

 6. دسسسسسسسسسستش درد نکنه … حقش بود مرتیکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *