خانه » اخبار روز » عربستان سعودی اذان را تغییر داد!

عربستان سعودی اذان را تغییر داد!

اخبار رسیده از عربستان سعودی حاکی از آن است که مؤذن مسجد النبی صلی الله علیه و آله و سلم در شهر مدینه منوره در اقدامی بی سابقه که بدعتی جدید به شمار می رود، بخشی از اذان را تغییر داد.

گفته می شود این مؤذن ، روز گذشته هنگام اذان صبح، بجای عبارت “حی علی الفلاح” از عبارت “الصلاة فی رحالکم” استفاده کرد. این عبارت پیش از این بکار نرفته بود.

وی بعد از این اقدام با واکنش و اعتراض بسیاری از مسلمانان نمازگزار مواجه شد و در پاسخ به آنان که پرسیدند چرا عبارت های اذان را تغییر دادی، گفت: بخاطر باران های فراوانی که اخیرا در کشورمان باریده و نعمت الهی بوده، بنده این کار را کردم.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: شیعه آنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. اولا . کسی اشهدان علی ولی الله را جزء اذان محسوب نکرده بهتر هست به فتوای مراجع یک نگاهی بکنید ثانیا . شیعه از اذان کم و زیاد نکرده ولی آیا حذف حی علی خیرالعمل و افزودن الصلاه خیرمن النوم و الصلاه فی رحالکم بدعت نیست و دخل تصرف نیست

  2. چی میگی تا زمان پیامبر که زنده بود اسم امام در اذان نبود و فقط طبق اسناد و مدارک که خود پیامبر گفت بعد از ایشون امام سرپرست مردم باشد و به خاطر همین بود که اسم امام علی را به عنوان سرپرست شهادت میدیم و قبول میکنیم

  3. رضوی عزیز.الان یعنی هیچ بدعتی تو اذان خودمون نیومده؟ یعنی زمان پیامبرص تو اذان میگفتن اشهد ان علی ولی الله؟ این بدعتهارو هم وهابیا اوردن؟

  4. تاکی قرار است این وهابی های تکفیری در دین خدا بدعت وارد کنند؟
    ما مسلمانان جهان اسلام نخواهیم گذاشت که به همین رویه ادامه دهند.اذان باید همانگونه باشد که رسول الله(ص)فرمودند وهرگونه دستکاری در اذان بدعت است و حرام…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *