خانه » اخبار روز » کشف اتاق های جنسی سرهنگ قذافی! +تصاویر

کشف اتاق های جنسی سرهنگ قذافی! +تصاویر

اتاق هایی در قصرهای “معمر قذافی” کشف شده که سرهنگ جنایتکار و شهوت ران لیبی، در آنها به تجاوز و اذیت آزار جنسی دختران و پسران 14 سال به بالا می پرداخته است.

به گزارش دیلی میل؛ هزاران دختر و پسر نوجوان در اتاق های جنسی قذافی، دیکتاتور سابق لیبی تحت شکنجه ها و اذیت آزارهای جنسی قرار گرفته و از آنها بعنوان “برده های جنسی” بهره گیری می شد.

قذافی دارای حرمسراهایی بوده است که در محل اقامت های وی قرار داشته و شامل اتاق ها یا آپارتمان های کوچک بوده است. زنان حاضر در این حرمسرا موظف بوده اند که با لباس نیمه عریان در نزد قذافی حضور پیدا کنند و هر ساعت از شبانه روز باید آماده به خدمت می بوده اند. این زنان مورد تجاوز قرار می گرفتند، کتک می خوردند و به تحقیرآمیزترین روش ها مورد سوءاستفاده جنسی واقع می شدند.

قذافی روزانه برای فرو نشاندن آتش شهوت خود به چندین دختر جوان نیاز داشت اما تنها به زنان بسنده نمی کرد بلکه گاهی در حضور دختران به پسران جوان هم تجاوز می کرد.

قربانبان تجاوز جنسی قذافی به خاطر ترس از کشته شدن به دست خانواده ها و بستگان خود، از آنها بریده بودند و علاوه بر این می خواستند شرافت خانواده های شان لکه دار نشود.

قذافی هر زنی را که دوست داشت، انتخاب و به محل اقامتش منتقل می کرد.نیروهای ارتش و پلیس لیبی، زنان را به زور از دانشگاه ها یا آرایشگاه ها به باب العزیزیه منتقل می کردند تا زیر نظر پرستاران خارجی یعنی گالینا ، ایلینا یا کلودیا تحت آزمایش خون قرار بگیرند.بخش دیگری از زنان مورد پسند قذافی، ترانه خوانان شرقی، مدل های لباس و همسران سران کشورهای همسایه بودند که در هنگام سفر به لیبی با کیف های پر از دلار مواجه می شدند.

مکان های رفت و آمد زنان، محل اصلی برای انتخاب زنان و دختران برای قذافی بودند. زندان ها هم از جمله این مکان ها بودند. یکی از محافظان زن قذافی ماموریت داشت تا با عکسبرداری از زنان زیبارو در زندان، آنها را برای انتخاب به قذافی ارائه کند. آرایشگاه های زنانه و تالارهای عروسی هم مکان های مورد علاقه قذافی بودند. محافظان زن قذافی همیشه و به صورت متوالی از این مکان ها بازدید می کردند تا طعمه های دیکتاتور بزرگ را شکار کنند.

قذافی عاشق حضور در جشن های عروسی بود زیرا زنان زیباترین لباس های خود را در این مراسم می پوشیدند. اگر نمی توانست در عروسی ها حاضر شود افرادی را می فرستاد تا عکس و فیلم بگیرند.

کشف اتاق های جنسی سرهنگ قذافی! +تصاویر

کشف اتاق های جنسی سرهنگ قذافی! +تصاویر

کشف اتاق های جنسی سرهنگ قذافی! +تصاویر

کشف اتاق های جنسی سرهنگ قذافی! +تصاویر

کشف اتاق های جنسی سرهنگ قذافی! +تصاویر

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. خدایی حال می کردها

  2. قذافی شهیده؟واقعا خنده داره خوبه تو تلویزیون هم میگن چقد چنین وچنانه والاااااا

  3. از خدا بترس که بخاطر یه خبر اینترنتی به یه شهید اینطور حرف میزنی تو اون دنیا بخاطرت این حرفات باید جواب پس بدی استغفار کن و از چیزی که نمیدونی حرف نزن

  4. خدا الهی ازش نگذره مرتیکه بیشعوره رذل وپست حرومزاده …دیگه نمیدونم چی بگم فقط ادم توش میمونه ادم اینقد …….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *