خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » آموزش ۳ مدل آرایش چشم زمستانی

آموزش ۳ مدل آرایش چشم زمستانی

در این روزهای سرد زمستانی که هوای بیرون بسیار کسل کننده و یکنواخت می باشد بهتر است از بهترین مدل های آرایش بهره گرفته و مخصوصا برای آرایش چشمدقت بسیار شود تا از جذابیت بیشتری برخوردار باشد و بتواند نه تنها خودتان را بلکه اطرافیانتان را هم شاد کند. ما در اینجا چند مدل آرایش چشم را به همراه معرفی لوازم آرایش مورد نیاز برای آن را برایتان بیان کرده ایم. این مقاله یادداشت هایی از تریکا ساویر هنرمند آرایشگر معروف در لس آنجلس که مشتریان معروفی چون کیت بکینسیل و شارون استون را دارد را برایتان آورده ایم. آموزش ۳ مدل آرایش چشم زمستانی

آموزش ۳ مدل آرایش چشم زمستانی

چشم نقره ای

یکی از مناسب ترین مدل های آرایش چشم در این ایام ،چشم اصطلاحا نقره ای می باشد و برای این کار بهتر است که از یک سایه ی نقره ای رنگ برای پشت چشم استفاده شود و رازاین مدل آرایش که تصویر زیر آن را می بینید استفاده ی مناسب از سایه ی نقره ای رنگ می باشد.این مدل آرایش باعث می شود تا در نهایت چشم های نقره ای شما از جذابیت زیادی برخوردار شده و زیبایی خاصی پیدا کند.

چگونگی انجام این مدل آرایش :

مرحله ۱ :

با استفاده از پودر کرمی رنگی که در زیر آن را برایتان معرفی کرده ایم ، کل زیر و پشت چشم را از این سایه زده و دقت کنید تا سایه به صورت یکنواخت روی تمام سطح پوست بخوابد. دلیل انجام این کار این است که بعد از آنکه خواستیم سایه ی نقره ای را روی پوست بکشیم مشکلی وجود نداشته باشد و این پودر کاملا روی پوست بنشیند.

مرحله ۲ :

در این مرحله با کمک فر مژه ای که مدل آن را هم برایتان در زیر معرفی کرده ایم باید با دقت کافی تمامی مژه ها را فر کرده و به آنها حالت دهیم.

مرحله ۳ :

در نهایت با استفاده از یک سایه نقره ای رنگ پشت پلک مان را کاملا با سایه پوشش می دهیم. در نهایت با استفاده از ریمل سیاه رنگ کل مژه ها را ریمل زده و دقت داشته باشید که ریمل به صورت منظم روی تمامی مژه ها زده شود.

آموزش 3 مدل آرایش چشم زمستانی

لوازم آرایش استفاده شده :

۱ – فر کننده ی مژه که به وسیله ی آن با دقت زیاد باید تمام مژه ها را کاملا حالت داده و فر کنید.

۲ – با این مدل ریمل که فرچه آن کمی منحنی شکل می باشد باید کل مژه ها را که فر کرده اید را ریمل زده و دقت کنید که ریمل زدن به درستی انجام گیرد.

۳ – استفاده از پودر سایه ی کرمی رنگ ،که از ترکیب رنگ های اصلی می باشد.

۴ – استفاده از سایه ی نقره ای براق که در پشت چشم زده می شود و رنگی بسیار مناسب می باشد.

آموزش 3 مدل آرایش چشم زمستانی

چشم دودی

در حالیکه آرایش چشم به رنگ دودی و خاکستری از جذابیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ،ما هم در اینجا این مدل آرایش را برای شما پیشنهاد کرده ایم. نکته آن است که بدانید چشم هایی با رنگ طلایی و روشن با این مدل آرایش بسیار مناسب است. این مدل آرایش نه تنها بسیار شیک می باشد بلکه یکی از مدل های سنتی می باشد که طرفداران زیادی دارد. بر اساس این مدل آرایش صورت شما یک نمای روشنی پیدا می کند و از جذابیت زیادی برخوردار می شود.

چگونگی انجام این مدل آرایش :

مرحله ۱ :

با استفاده از یک برس و یا فرچه مخصوص سایه زدن در ابتدا پشت چشم را کلا یک سایه ی طلایی می زنیم.

مرحله ۲ :

از سایه ای به رنگ دیگر که کمی پر رنگ تر از طلایی باشد استفاده کرده و گوشه ی چشم را از این رنگ سایه می کشیم. در زیر این رنگ سایه ها را به شما نشان داده ایم.

مرحله ۳ :

در این مرحله تیره ترین رنگ را از میان سایه های انتخابی در امتداد چشم می کشیم و همانطور که می بینید تون رنگ سایه های استفاده شده از پر رنگ به کم رنگ می باشد و در نهایت در انتهای چشم پررنگ ترین سایه استفاده شده است.

مرحله ۴ :

در این مرحله باید تمامی مژه ها را به صورت یکدست ریمل زده و از ریمل کاملا سیاه رنگی که در زیر هم تصویر آن را می بینید استفاده کنید.

مرحله ۵ :

در این مرحله با استفاده از فرچه ی حجم دهنده ای که داریم تمامی مژه ها را از یکدیگر جدا کرده و به آنها حجم می دهیم. دقت داشته باشید این مرحله برای آن است که مژه ها نه تنها کاملا پر حجم شوند بلکه تارتار شده و از زیبایی بیشتری برخوردار شوند.

مرحله ۶ :

در نهایت خط چشم را در زیر و بالای چشم به صورت یک خط باریک می کشیم و بهتر است در گوشه ی چشم به آن امتداد ندهیم.

آموزش 3 مدل آرایش چشم زمستانی

لوازم آرایش استفاده شده :

۱ – استفاده از یک سایه سه رنگ که همگی از ترکیب رنگ های طلایی می باشد .

۲ – ریمل سیاه رنگی که حاوی ویتامین B می باشد.

۳ – استفاده از یک فرچه ی حجم دهنده به مژه ها که بسیار مناسب می باشد.

۴ – خط چشم مری کل که بسیار تیره و براق است.

آموزش 3 مدل آرایش چشم زمستانی

چشم گربه ای

جای تعجب ندارد که چرا آرایش بسیاری از هالیوودی ها همیشه زیبا می باشد و کسانی چون الیزابت تیلور و یا آنجلیا جولی و…. همیشه چشم هایی جذاب و زیبا دارند. راز این مدل آرایش این است که باید همیشه در انتهای چشم یک سایه ی سیاه رنگ کشیده شود و این نه تنها بر زیبایی مدل چشم می افزاید بلکه اندازه چشم های ریز را درشت تر نشان می دهد و اصطلاحا چشم را گربه ای می کند. می توانید برای این کار از مداد مشکی هم که ترجیحا بهتر است روغنی باشد استفاده شود.

چگونگی انجام این مدل آرایش :

مرحله ۱ :

در ابتدا با استفاده از ریملی که در زیر آن را برایتان معرفی کرده ایم باید تمامی مژه ها را ریمل زده و برای اینکار دقت داشته باشید تا ریمل زدن با دقت کافی انجام شود تا مژه ها کاملا یکدست شود.

مرحله ۲ :

با استفاده از خط چشم سیاه رنگ و براقی که داریم در پشت چشم یک خط باریک می کشیم و در انتهای چشم آن را کمی پر رنگ تر می کنیم و دقت کنید که این خط چشم در انتهای چشم باید کمی کشیده تر کشیده شود و بر زیبایی چشم بیافزاید.

مرحله ۳ :

در انتهای کار با استفاده از فرچه ای که در زیر هم آنرا برایتان معرفی کرده ایم باید آن را روی تمامی مژه ها بزنید و اجازه دهید تا حجم مژه ها بیشتر شود و بعد از زدن آن روی مژه ها دقت داشته باشید که قبل از آنکه کاملا خشک شود مژه ها را روی هم نگذارید.

مرحله ۴ :

مشکلات موجود در پشت چشم را با کمک سایه هایی با رنگ های طبیعی و نزدیک به رنگ پوست از بین می بریم و دقت کنید تا سایه کاملا یکدست پشت چشم بخوابد و یکنواخت باشد.

آموزش 3 مدل آرایش چشم زمستانی

لوازم آرایش استفاده شده :

۱ – خط چشم ماژیکی رولون که بسیار سیاه رنگ و براق می باشد.

۲ – ریمل معروف اورآل پاریس که بسیار حجم دهنده مژه ها می باشد و با کمی زدن روی مژه ها کاملا چشم را سیاه می کند.

۳ – یک پوشش دهنده مژه ها که در آخر کار برروی مژه ها زده می شود و آن ها را تارتار می کند.

۴ – سه مدل سایه ی پشت چشم ،که تمامی آنها را در تون رنگ های طبیعی می باشند.

آموزش 3 مدل آرایش چشم زمستانی

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: سیمرغ

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.