خانه » اخبار روز » متهم به قتل: خروس را با چاقو زدم!

متهم به قتل: خروس را با چاقو زدم!

جوان 21 ساله ای که برادرش را با 11 ضربه چاقو کشته بود، صبح پنجشنبه گذشته در حضور قاضی ویژه قتل عمد گفت: برادر بزرگم را به خاطر ناسزاگویی به همسرم کشتم!

عباس جوان متهم به قتل در تشریح چگونگی قتل برادرش به قاضی ویژه قتل عمد گفت: برادرم که به جعفر خروس معروف است به همسرم ناسزا گفت و به همین خاطر ما با هم درگیر شدیم اما او به طرف کیسه ای رفت که شمشیرهایش را داخل آن می گذاشت.

او یکی از شمشیرها را برداشت و به طرف من حمله کرد من هم چاقویی را بیرون آوردم و ۱۱ ضربه به نقاط مختلف بدنش زدم. وی که در محل ارتکاب جرم صحنه حادثه را بازسازی می کرد افزود: من حتی یک کلمه هم با برادرم صحبت نمی کردم اما نمی توانستم فحش هایی را که به مادر و همسرم می دهد تحمل کنم.

وی که مدعی است ۲ بار تاکنون به خاطر مصرف مشروبات الکلی شلاق خورده است درباره آثار فراوان خودزنی روی گردن و دست هایش ادامه داد: قبلاً مشروب می خوردم وقتی حالم خراب می شد خودزنی می کردم اما الان دیگر مشروب مصرف نمی کنم یعنی از زمانی که ازدواج کردم حتی سیگار هم نمی کشم.

فقط برخی مواقع قرص اعصاب می خورم روز حادثه نیز قبل از درگیری دو عدد قرص خوردم. وی اضافه کرد: تا کلاس سوم راهنمایی درس خواندم و پس از آن نیز ترک تحصیل کردم تا کار کنم.وی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا برادرت به خروس معروف بود گفت: به خاطر این که یک بار چشم یکی را درآورده بود او را «خروس» صدا می کردند.

در ابتدای بازسازی صحنه قتل، کارآگاه محمدی (رئیس دایره قتل عمد پلیس آگاهی خراسان رضوی) نیز در برابر دوربین قوه قضاییه به تشریح ماجرای این جنایت پرداخت و گفت: بیستم آذر گذشته جوان ۳۱ ساله ای که با ضربات چاقو مجروح شده بود در بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد جان سپرد و بدین ترتیب تحقیقات روی یک پرونده جنایی با حضور قاضی ویژه قتل عمد آغاز شد.

وی اضافه کرد: با دستورات ویژه ای که از سوی قاضی موحدی راد صادر شد. مأموران انتظامی، ضارب را در یکی از بیمارستان های مشهد که برای مداوای سرش رفته بود، به دام انداختند و پس از آن مشخص شد که ضارب برادر کوچک تر مقتول است.سرگرد محمدی ادامه داد: متهم در پلیس آگاهی ابتدا جرم خود را انکار کرد اما دقایقی بعد به جنایت معترف شد و در حالی که نام برادرش را نیز روی دستش خالکوبی کرده بود گفت: او با شمشیر به من حمله کرد من هم او را با چاقو زدم.

پس از اعترافات صریح متهم در محل ارتکاب جرم، قاضی موحدی راد، دستور پایان بازسازی صحنه را صادر کرد و متهم روانه زندان شد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خراسان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *