خانه » آرایش و زیبایی » بهترین روش استفاده از ریمل

بهترین روش استفاده از ریمل

یکی از بخش های جدانشدنی در آرایش چشمها استفاده از ریمل است. می توانید در کیف هر خانمی آن را بیابید. شما ممکن است به طور طبیعی خودتان مژه های بلند و فری داشته باشید و یا مژه هایتان کوتاه و بی حالت باشد.با این وجود برای زیباتر کردن مژه هایتان از برس ریمل غافل نمی شوید. اموزش استفاده از ریمل

اموزش استفاده از ریمل

بهترین روش استفاده از ریمل

برای داشتن مژه های بلندتر و پرحجم تر باید روش استفاده درست از ریمل را یاد بگیرید :

حتی اگر مژه هایتان بلند باشد و طرز استفاده درست از ریمل را ندانید ,به چشمانتان ظاهری نا مناسب می دهید.استفاده ماهرانه از ریمل است که به مژه ها ظاهری طبیعی و یا مصنوعی می دهد.

بهترین روش استفاده از ریمل

۱-مژه ها را آماده کنید: با استفاده از فرمژه به آنها حالت بدهید وآنها را برای ریمل زدن آماده کنید.قسمتهای میانی مژه وکناره های آنها را مدنظر قرار دهید.

۲-فرمژه و مژه ها را تمیز کنید: فرمژه را از مواد ریمل های قبلی باقیمانده روی آن پاک کنید. زیرا باعث می شود که ریمل به خوبی روی مژه ها ماندگاری داشته باشد.اگر مژه ها تمیز نباشند برس ریمل به خوبی آنها را پوشش نمی دهد.

۳-شروع به ریمل زدن کنید. از ریشه مژه ها شروع کنید.به صورت زیگزاگ برس ریمل را حرکت دهید.این کار مژه ها را از هم جدا می کند. وقتی از ریشه برس ریمل را به صورت زیگزاگ حرکت می دهیم مواد ریمل روی خط مژه ها باقی می ماند که اینکار باعث پرحجم تر شدن آنها می شود.

۴- از شانه مژه استفاده کنید. بعد از اینکه ریمل زدید ,آنها را قبل از اینکه ریمل خشک شود شانه بزنید تا از چسبیدن مژه ها به هم جلوگیری کنید.

۵- ریمل ها راترکیب کنید. یکی از ترفندهای کارامد, استفاده از ریمل های مختلف است. ابتدا از ریمل بلند کننده مژه به عنوان لایه اول استفاده کنید و هنگامی که خشک شد سپس از ریمل حجم دهنده روی لایه اول بزنید.

۶-از رنگهای مختلف استفاده کنید. ریمل مشکی برای همه افراد کاربرد دارد.خانم های بلوند با پوست های روشن می توانند به سراغ رنگ های قهوه ای بروند.ریمل مشکی برای مهمانی های شبانه جلوه زیادی دارد.کسانی که چشمان قهوه ای دارند با ریمل بنفش به چشمان خود جلوه بیشتری می دهند.چشم آبی ها باید به سراغ رنگهای آبی ,شرابی و قرمز گوجه ای بروند.

۷- پوشش مژه های بالا. ریمل زدن به مژه های بالا ,جلوه ای متفاوت به چشمانتان می دهد ولی اگر می خواهید بزرگتر به نظر برسند ,باید روی مژه های پایین هم کار کنید.از یک دستمال برای جلوگیری از انباشته شدن مواد ریمل روی مژه ها استفاده کنید بنابراین مطمین می شوید از مقدار مناسب ریمل استفاده کرده اید.

بررسی مجدد: بعد از اینکه کار ریمل زدن را به پایان رساندید دست کم پنج دقیقه صبرکنید تا کاملا خشک شوند سپس پلک بزنید تا مطمین شوید که مژه ها به هم نمی چسبند و مواد روی آنها انباشته نشده باشد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: آرایشیک

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

بدون دیدگاه

  1. خیلی ممنون واقعا عالی بود/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *