خانه » اخبار روز » زوج هندی قاتلان دختر دانشجوی ایرانی در ایتالیا +عکس

زوج هندی قاتلان دختر دانشجوی ایرانی در ایتالیا +عکس

روز گذشته قاتلان مهتاب ساوجی، دانشجوی ایرانی در ایتالیا شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش فارس به نقل از نشریه دانشجویی تورین، پس از بررسی ها و تحقیقات بسیار پلیس ایتالیا درباره عامل یا عاملین قتل مهتاب ساوجی، دختر ایرانی که در آکادمی بررا میلان و در رشته هنر مشغول به تحصیل بود، روز گذشته قاتلان وی شناسایی شدند

قتل در میلان جسد مقتول در تالاب های ونیز

براساس آخرین تحقیقات پلیس مشخص شده است، دختر دانشجوی 29 ساله ایرانی مهتاب ساوجی توسط 2 هم خانه خود به قتل رسیده و دلیل این قتل تا کنون قصد تغییر منزل توسط مقتول عنوان شده است.

این گزارش می افزاید، تحقیقات پلیس نشان می دهد مرگ در میلان در منزل شخصی ، روز 2شنبه گذشته در ساعت 14 به روش خفگی توسط بالش رخ داده و سپس پیکر بی جان مقتول در یک چمدان تا ونیز حمل شده است.

زوج هندی قاتلان دختر دانشجوی ایرانی در ایتالیا +عکس

شناسایی قاتلان

تحقیقات از آنجایی شروع شد که یک هفته پیش یک زن پیش خدمت 30 ساله و دیگری مرد 28 ساله دربان هتل به عنوان هم خانه های مهتاب ناپدید شدن وی را به پلیس گزارش دادند.

پلیس ایتالیا به خاطر وضعیت نامناسب جسد هنگام پیدا شدن به ایرانی ها مظنون بود و اینکه شاید “مهتاب ساوجی”در یک ماجرای عشقی کشته شده است.

اما با تحقیقات گسترده از خط موبایل مهتاب و با استفاده از فیلم های گرفته شده توسط دوربین های ایستگاه قطار مرکزی ونیز مشخص شد همین 2 فرد قاتلان دختر دانشجو هستند.

این زوج قاتل پس از به قتل رساندن مهتاب ساوجی جسد مقتول را در یک چمدان گذاشته و اول تا لکو و بعد تا ونیز حمل کرده اند.

شهادت راننده تاکسی گره گشای راز قتل مهتاب

بر اساس شهادت رانندهٔ تاکسی ای که این زوج قاتل را به مقصد رسانده بود این افراد از ایستگاه قطار تا نزدیکی این کانال آب – در خیابان قبرس ونیز به همراه چمدان بسیار سنگین که مسیر کوتاهی است در کمال ناباوری 500 یورو دستمزد پرداخت کرده اند که این شهادت در تکمیل تحقیقات پلیس نقش به سزایی داشت.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. بر پدرشون لعنت زورتون به دختر ایرانی رسیده حیوونا؟اگه جیگر دارین با پسر ایرانی در بیفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.