خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » بعد از پنج سال گلشیفته فراهانی در جشنواره فجر رویت شد! +عکس

بعد از پنج سال گلشیفته فراهانی در جشنواره فجر رویت شد! +عکس

آخرین باری که فیلمی از گلشیفه فراهانی در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد پنج سال قبل بود که در جشنواره بیست و هفتم فیلم فجر او با درباره الی به جشنواره آمد. بعد از آن وی از ایران مهاجرت کرد و کوشید شانس خود در بازیگری را در آن سوی دنیا بیازماید.

این آزمودن که با خطاهای فراوان روبرو بود سبب ساز آن شد که حواشی بسیاری در ایران با انتقاد از فعالیتهای او در فیلمهای آن طرفی به وجود آید و شرایط برای بازگشت دوباره او به ایران مشکل شود. با این حال رضا عطاران با فیلم رد کارپت بار دیگر شرایط بازگشت گلی به سینمای ایران را فراهم کرد.

عطاران در رد کارپت که داستان آن درباره سفر یک سیاهی لشگر به جشنواره کن برای دیدار با اسپیلبرگ است در نمایی کوتاه که به نمایش پوسترهای فیلم حاضر در بخشهای مختلف کن مربوط می شود به آرامی دوربین را از روی یکی از پوسترهای فیلمهای جشنواره که تصویری از این بازیگر سفرکرده در محوریت آن قرار دارد می گذراند.

بعد از پنج سال گلشیفته فراهانی در جشنواره فجر رویت شد! +عکس

این پوستر همان فیلمی است که در رد کارپت به نمایش درآمد

اینجاست که تماشاگران کاخ جشنواره به وجد آمده و شروع می کنند به کف و سوت زدن برای عطاران. به گزارش شبکه ایران در رد کارپت پوستر یکی از تازه ترین فیلمهای گلی با عنوان سرزمین فلفلی محبوب من که ساخته کارگردانی ایتالیایی-کرد به نام هانر سالیم» است نشان داده می شود.

از آن سو بازیگر اصلی کار با متلکهایی که نثار سلحشور، سریال یوسف پیامبر، فیلم ملک سلیمان و پروژه های فاخر می کند سعی دارد بخشی از حس و حالی منفی که مخاطبان درباره اظهارنظرات آدمی مانند سلحشور دارند را بروز دهد. این بخشهای فیلم هم به شدت با تشویق حضار روبرو شد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: شبکه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. متاسفم برات اقای فراهانی

  2. نصرت اقا بالا

    واسه همه کسایی که برای گلشیفته فراهانی کف زدن صمیمانه و از ته قلب متاسفم

  3. بابا مگه این افغانیای بنده خدا چشونه ,ک مسخره اش میکنید, اوناهم انسانن و بنده خدا والاه خوبیت نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *