خانه » اخبار روز » قتل دلخراش دختر عمه با انگیزه سرقت طلا

قتل دلخراش دختر عمه با انگیزه سرقت طلا

پسر معتاد که با انگیزه سرقت طلا دخترعمه اش را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود در دادگاه کیفری پای محاکمه قرار گرفت.

21 اسفند سال گذشته ماموران در جریان قتل زن جوانی قرار گرفته اند. تیم جنایی پس از حضور در محل متوجه شدند که جسد متعلق به زن جوانی به نام فریبا است که به طرز هولناکی به قتل رسیده است .

عامل جنایت با چاقو ضرباتی را به گردن فریبا وارد کرده و پس از سرقت النگو و گوشواره های او از محل گریخته بود با توجه به اینکه آثاری از ورود به زور بر روی در مشاهده نمی شد کارآگاهان احتمال دادند زن جوان فریبا از سوی قاتلی آشنا به قتل رسیده است.

در ادامه تحقیقات ماموران به پسردایی مقتول به نام علی مشکوک شدند که صبح روز حادثه در حوالی خانه مقتول دیده شده بود با کشف این سرنخ علی دستگیر و در بازرسی در خانه او طلاهای سرقت شده از فریبا کشف شد.

متهم در جریان تحقیقات با اعتراف به قتل دخترعمه اش گفت: به مواد مخدر اعتیاد شدیدی دارم روز حادثه برای تهیه مواد پول نداشتم در خیابان پرسه می زدم که متوجه شدم شوهر فریبا از خانه خارج شد به همین خاطر به خانه آنها رفته و از فریبا خواستم مقداری از طلاهیش را به من بدهد او قصد فرار از خانه را داشت که سد راهش شدم و محکم گلویش را فشار دادم او نیمه جان روی زمین افتاد و من از آشپزخانه چاقویی برداشته و با آن گلویش را بردیم با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و صبح امروز متهم در دادگاه پای میز محاکمه قرار گرفت.

نماینده دادستان در این جلسه با تشریح کیفرخواست گفت: علی متهم است فریبا را در ورامین به قتل رسانده و پس از این جنایت النگو و گوشواره های مقتول را سرقت کرده است با توجه به دلایل موجود در پرونده تقاضای مجازات قانونی دارم.

در ادامه مادر و همسر مقتول در جایگاه قرار گرفته وبرای قاتل تقاضای قصاص کردند. مادر مقتول در شکایتش گفت: 13 سال است از همسرم خبر ندارد و نمی دانیم که زنده و یا مرده است.

در ادامه این جلسه رئیس دادگاه محاکمه را تجدید بحث کرد تا سرنوشت پدر مقتول در دادسرا مشخص شده و پرونده دوباره به دادگاه بازگردانده شود.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.