خانه » اخبار روز » ماجرای خواهران جعلی بابک زنجانی

ماجرای خواهران جعلی بابک زنجانی

بهارک، نوبهار یا بهار؟ کدام یک خواهر بابک زنجانی است؟ همه نام فامیلشان زنجانی است و همه شریک بابک زنجانی هستند.

با مراجعه به اسناد روزنامه رسمی جمهوری اسلامی در آگهی های رسمی ثبت شرکت های بابک زنجانی هر بار یکی از این سه نام در میان سهامداران و اعضای هیات مدیره شرکت زنجانی به چشم می آیند.

یک منبع آگاه در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی می گوید: ;بهارک زنجانی و ;نوبهار زنجانی که به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت های بابک زنجانی از آنها نام برده شده است، اصلا وجود خارجی ندارند.

این منبع تایید می کند که بابک زنجانی تنها یک خواهر دارد و آن ;بهار زنجانی است.

به گفته این منبع آگاه، بهارک زنجانی و نوبهار زنجانی نام هایی جعلی هستند که بابک زنجانی از آنها برای سندسازی و تامین نام سهامدارن و اعضای هیئت مدیره شرکت هایش استفاده کرده است.

در آگهی های مربوط به شرکت های لوازم آرایشی سورینت قشم و همچنین هواپیمایی فراز قشم نام ;نوبهار زنجانی به عنوان سهام دار دیده می شود. همچنین در آگهی تاسیس شرکت صنایع غذایی فراز نمونه قشم نام ;بهارک زنجانی به عنوان یکی از سهامداران عمده این شرکت ثبت شده است؛ نام هایی جعلی برای سندسازی های میلیاردی.

بر اساس پیگیری های صورت گرفته، ;بهار زنجانی فرزند ;مرتضی تنها خواهر بابک زنجانی است. اما چرا بابک زنجانی از اسامی جعلی که به اسم خواهرش هم شبیه هستند برای تاسیس شرکت هایش استفاده کرده است؟ چون قصد او و حامیانش این بوده تا تنها سکان دار این شرکت ها بابک زنجانی باشد و اجازه ندهند افراد بیشتری از کارشان مطلع شوند.

در صفحه اینترنتی گروه سورینت، مدیر کترینگ فراز قشم هم ;خانم زنجانی معرفی شده ولی نام کوچک او در این صفحه دیده نمی شود و مشخص نیست این فرد بهار است یا نوبهار یا بهارک؟

بابک زنجانی همچنین از اسم ;ثریا اسدی همسر سابقش برای تاسیس شرکت هایش به شکل صوری استفاده کرده است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پایگاه خبری تحلیلی تدبیر24

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. خواهر جعلی؟؟؟
    چه باحال اولین باره می شنوم. خدایا برای پول چه کار ها که نمی کنن بنده هات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *