خانه » اخبار روز » سرقت از منزل با گاز اشک آور!

سرقت از منزل با گاز اشک آور!

رئیس کلانتری 190 مجیدیه از دستگیری فردی خبر داد که با اسپری گاز اشک آور و چاقو به سرقت منزل رفته بود.

سرهنگ مراد پیروندی در گفت وگو با ایسنا ، با بیان اینکه در ساعت 21:30 روز پانزدهم بهمن ماه ماموران کلانتری 190 مجیدیه از طریق دریافت پیام از مرکز فوریت های پلیسی 110 در جریان سرقتی در خیابان مجیدیه شمالی قرار گرفتند، گفت: با حضور ماموران در محل حادثه، آنها مشاهده کردند که تعداد زیادی از شهروندان در محل اعلامی تجمع کرده و به محض رویت ماموران، اعلام کردند که سارق در منزل است.

وی با بیان اینکه ماموران سارق را در حالی که در دست خود چاقو و گاز اشک آور داشت، دستگیر کردند، گفت: متاسفانه صاحب منزل که زنی 47 ساله به نام «سیمین» بود، توسط سارق مصدوم شده بود که توسط ماموران به بیمارستان منتقل شد.

رئیس کلانتری 190 مجیدیه با بیان اینکه ماموران در بازرسی اولیه از سارق، یک قبضه چاقو و یک چراغ قوه کشف و ضبط کردند، گفت: تحقیقات ابتدایی از سارق آغاز شد که زنی به نام «زهرا» که دختر صاحبخانه بود و توسط سارق به وسیله گاز اشک آور مصدوم شده بود، اقدام به شناسایی سارق و ثبت شکایتش از این فرد کرد.

پیروندی با بیان اینکه تحقیقات نشان داد که این سارق 25 ساله «پدرام» نام دارد، گفت: ماموران در بازرسی تکمیلی از وی مبلغ شش میلیون تومان پول نقد و مقداری طلاجات کشف و ضبط کردند که متهم تحویل ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. مگه مرض داری برو کار کن مگو چیست کار که سرمایه جاودانیست کار بی عقل بی شعور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.