خانه » اخبار روز » اجتماعی » رقص باله دختران و خوانندگی و نوازندگی زنان با لباسهای بدن نما؟! +تصاویر

رقص باله دختران و خوانندگی و نوازندگی زنان با لباسهای بدن نما؟! +تصاویر

در روزهای قبل متاسفانه کنسرتی ضد فرهنگی همراه با رقص باله دختران و خوانندگی زنان با عنوان “رستاک و کودکان ارف ” با مجوز رسمی از سوی سازمان عریض و طویل مدعی فرهنگ و هنر در سالن اریکه ایرانیان در تهران برگزار شد.
گروهی با عنوان “رستاک و کودکان ارف ” با مجوز رسمی سازمان عریض و طویل مدعی فرهنگ و هنر کنسرتی را برگزار کردند که در آن مسائلی ضد فرهنگی رخ داد که نمی توان به سادگی از کنار آن گذر کرد.

 
در این گروه مختلط که از زنان و دختران برای جذب مخاطب استفاده شده است تک خوانی زنان و رقص باله دختران همراه با نوازندگی زنان مشاهده شده است که بسیار جای تاسف فراوان دارد.
 
تک خوانی زنان که به هیچ وجه در فرهنگ ایرانی و اسلامی ما جایی ندارد متاسفانه پس از اظهار نظرهای برخی مسئولین و متولیان فرهنگ کشور مبنی بر ایراد نداشتن تک خوانی زنان در ماه های اخیر بشدت افزایش یافته است.
 
نوازندگی زنان بصورت مختلط همراه با مردان یکی دیگر از موضوعاتی است که در این کنسرت با مجوز رسمی رخ داده است و بسیار جای نگرانی و تاسف فراوان دارد که در این زمانی که فرهنگ ایرانی و اسلامی ما هر روز مورد هجمه و حمله دشمنان اسلام و استکبار جهانی قرار می گیرد تا جوانان و نوجوانان ما را به نابودی بکشانند چنین مسائلی رخ میدهد و مسئولین و متولیان فرهنگی ما در خواب غفلت به سر می برند .
 
رقص باله دختران که متاسفانه در سالهای اخیر در کنسرت های مختلف رخ میدهد و سکوت مسئلان فرهنگی را همراه داشته است بشدت افزایش یافته و هر چند وقت یکبار گزارش های متعددی مبنی بر این که رقص و آموزش آن در بین دختران نوجوان در حال گسترش است منتشر می شود اما همچنان شاهد سونامی این اقدام ضد فرهنگی هستیم.
 
در این کنسرت گروه “رستاک و کودکان ارف ” که زنان نوازندگی و خوانندگی کرده و دختران رقص باله رفته اند لباس های بسیار تنگ و بدن نما برای دختران انتخاب شده که بشدت زشت و زننده است و باعث ترویج بی فرهنگی و بی عفتی در بین دختران می شود.
 
مراجع عظام تقلید و دلسوزان فرهنگی که بارها و بارها این مسائل ضد فرهنگ رخ داده در کشور را به مسئولین فرهنگی گوشزد کرده و می کنند اما همواره مسئولین فرهنگی متاسفانه در خواب به سر می برند و وظیفه و رساله اصلی خودشان را به دست فراموشی سپرده اند .
 
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/5_1392705968.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/1_1392705973.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/2_1392705977.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/3_1392705984.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/4_1392705993.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/6_1392706002.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/7_1392706008.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/8_1392706014.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/9_1392706053.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/10_1392706059.jpg
گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. روحانی مچکریم

 2. آقامرتضی ببخشیدمزاحمتون شدم ولی فکربدنکنید من غیرتم اجازه نمیده {نه اینکه فکرکنی جانماز آب میکشم به خدانه منم مثل خودتونم}کشورمایعنی اسلامی شده ماشیعه مرتضی علی{ع}هستیم مابااین کارمون دل امام زمانمون را خون میکنیم باین کارهامیخواییم امام زمون ظهورکنند؟
  مولا میفرمایند:سه چیز انسان رابه گناه میکشد چشم ودل وشهوت .چشم می بینه دل میخواد وشهوت هم میگه برو جلو!!!!
  خدا همه مارابه راه راست هدایت کنه آمین

 3. در ضمن یادم رفت بگم اگه بدن نمایی عیب نیست حیوانات باید از ما متمدن تر باشن

 4. بچه یعنی تو بغل مامانش شیر میخوره نه بیاد برقصه

 5. واقعا باهات موافقم چه ادمایین ها همین ادما که این حرفا رو میزنن معلوم چجور ادمایین حتما تو خیابون به همه نگا میکنن و هزلر جور فیلم و عکس ناجور غیر اخلاقی میبینن اخه خودت خوب باش به بقیه چیکار داری

 6. بچه مث خمیر بازی میمونه هرطوری بخوای شکل میگیره لباس تنگ و جلوی کلی آدم رقصیدن ینی ب فنا دان دختر بیچاره

 7. جای تاسف داره که ما دخترا اینقدر بدبختیمو هیچ آزادی نداریم دلم واسه خودم سوخت…تاســــــــــــــــــــــــــــــــف

 8. موافقم باهات اگه اینجا همه چی تعادل نداشت انقد مردم اینور اونوری نمیشدن

 9. آهنگ گندمک محید اخشابی آخی جالب بود

 10. بازم این ایرانی خود باخته گند زد

 11. کسایی که این عکسا رو میبینن و با دیدن یه دختر بچه تحریک میشن لطف کنن و از جامعه دور باشن چون حضور آنها در جامعه و حتی خانه خودشون و در کنار خواهر و مادر خود حرام حرام حرام است!!! لطف کنید از خواهر و مادر خود فاصله بگیرین

 12. ای ولله آقا امید منم کاملا با نظر شما موافقم در ضمن سها جان ما فقهمونو از خیابون نگرفتیم که یه نگاهی به خیابون بندازیم شاید تو خیابونا هر کار اشتباه دیگه ای بخوان بکنن دلیل نمیشه که وزارت فرهنگ وارشاد جمهوری اسلامی خودشو با خیابون تطبیق بده

 13. خب اونها که توی خیابونن از همین جاها رسیدن

 14. مشکل ما اینه که از قران ومعصو مین فاصله گرفتیم نه قران رو قبول داریم نه روایت ونه حدیث وطبع علی قلو بهم فهم لا یفقهون هستیم

 15. بابا اصلا یه ذره بچه بدنش کجا بود که با پوشیدن لباس بدن نما بدنشون نمایش داده بشه در ضمن من از طرف اونا از شما عذر میخوام از این به بعد میان با کت شلواری مانتویی چادری چیزی رقص باله میرقصن!!! در آخرم باید بگم که سایت پارسی وان شدیدا کمبود مطلب داره

 16. تو چی هستی؟

 17. به دختر بچه هم رحم نمیکنی خجالت بکش مامانت چی یادت داده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *