خانه » دنیای مد » چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

اگر چه تعدادی از خانم ها هستند که با هر اندامی هر پوششی بهشان می آید؛ اما حتماً سبکی وجود دارد که بیشتر به شما می آید. همچنین یادتان باشد که بیش از یک پوشش برای یک فصل نیاز دارید. به عنوان مثال اگر در زمستان عادت به پوشیدن پالتو دارید، یک کت کوتاه هم برای مواقع خاص خریداری کنید. مهم است که از داشته هایتان یک ترکیب خوب به دست آورید مثلا همین پالتو می تواند با یک شلوار جین عالی به نظر برسد.

1.کت پشمی

کت پشمی بیشتر به خانم هایی که اندام پُر یا گلابی شکلی دارند می آیند؛ چرا که به شانه هایشان شکل می دهد و بین دور کمر پهن و باسن بزرگ شان تعادل ایجاد می کند.

چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

2.بارانی

بارانی کلاسیک به همه نوع اندامی می آید. کمربندی که دور کمر بسته می شود، آن را به شکل ساعت شنی در می آورد و فوق العاده زنانه است. اگر ریزه اندام هستید، برای اینکه خیلی کوچک تر به نظر نرسید، پایین بارانی تان را تا بالای زانو، تو بگذارید.

چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

3.نیم تنه پوست حیوانات

اگر چه نیم تنه پوست حیوانات برای بسیاری از اندام ها خوب است، باید به این نکته توجه داشته باشید که چاق تر نشان تان می دهد. باید سعی کنید که تناسب اندام تان را از دست ندهید چون در این صورت بد شکل نشان تان خواهد داد. همچنین این نیم تنه ها اگر بلند باشند، برای خانم های بلند قد تر بهتر هستند؛ بنابراین اگر ریزه اندام هستید، آن را کوتاه کنید.

چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

4.کت خز کوتاه

این کت را می توان با ترفند هایی برای بعضی از سایز ها مناسب کرد. خانمی که قد بلند و باریک باشد به خوبی آن را می پوشد. فقط مطمئن شوید که آستین کت متناسب است، تا کودکانه به نظر نرسد و آستین هایش را تا نیمه یا بالاتر، تا کنید تا دست هایتان را به خوبی نشان دهید؛ به جای اینکه آنها را پنهان کنید.

چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

5.شنل

شنل برای خانم های لاغر، ریزه اندام و بلند قد خوب است و اگر سایز متوسطی هم دارید برایتان متناسب است. این نوع لباس به ویژه برای آب و هوای بین دو فصل مناسب است و به عنوان یک پوشش خوب روی لباس عمل می کند.

چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

6.پالتوی آستین کوتاه

در این پالتو، آستین در ناحیه آرنج تمام می شود و آستین لباسی که زیر آن پوشیده اید معلوم می شود. این پالتو یک پوشش ایده آل برای پوشیدن چند لایه لباس است و برای آب و هوایی مناسب است که خیلی سرد نیست. این لباس به خاطر حجم اضافی اش، برای اندام های بلند و باریک مناسب است.

چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

7.کت کوتاه

یک کت جنس پشم و نخ راه راه و کوتاه، نهایتِ سبک لوکس است. این کت نازک در سبک های اسپورت بهترین به نظر می رسد. توصیه می شود که این کت را برای یک آب و هوای نه چندان سرد، با یک کفش پاشنه بلند شیک و گردنبند مروارید بپوشید.

چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

8.کت کلاسیک

این لباس برای همه نوع اندام و سایزی خوب است. با این لباس خیلی مبادی آداب به نظر می رسید و تأکید روی قسمت میانی لباس است. خط های مورب آن، شما را باریک اندام و مرتب نشان می دهد، در حالی که کمربند، حالت فوق العاده زنانه ای به آن می دهد.

چطور کت ایده آل برای هر اندام را بشناسیم

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: phow.ir

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

بدون دیدگاه

 1. میدونم استرس کنکوره

 2. نمیشه نگم. خدایی لاغری.

 3. حتما همینطوره.
  دختر باید ظریف باشه دیگه

 4. پارسی وان جان من ازهمه این عکساکه گذاشتی مدلشودارم برچه مبنایی میگین؟اگه بهت بیادوتنگ باشه خوبه دیگه.سخت نگیرفدات

 5. 163قدمه
  ه وزنم خیییییییییلی کمه40کیلو
  کلا لاغرم.ولی لاغریم زشت نیست ظریفه.اینودوستام میگن

 6. چنده قدو وزنت غزل؟

 7. پسرونه هاکه همش1شکله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 8. من که مجبورم هرچی سایزم پیداشدبخرم حالا قیمتشم هرچقدرباشه.اخه اصلاسایزمن لباس نیست.میترسم سال دیگه پسراتودانشگاه مسخرم کنن انقدرکوچولوم.البته قدکوتاه نیسما وزنی میگم

 9. پ پسرانش کووووووووو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *