خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 4 اسفند 1392

فال روز یکشنبه 4 اسفند 1392

فروردین:

امروز به صورت خیلی شدید به هرچیز و هرکس منحصر به فرد جذب می شوید. شاید دوباره سری به یک سرگرمی افراطی بزنید و این تصمیم می تواند نتایجی داشته باشد. شاید این تصمیم بهترین راه برای بیرون دادن این همه انرژی باشد.

اردیبهشت:

شاید در طول روز با اعضا خانواده کمی بگومگو داشته باشید. با همسرتان جروبحث نکنید و سعی نکنید مجبورش کنید که در سرگرمی همه کس شرکت کند- شاید این چیزی نباشد که او می خواهد. سعی کنید که برای منحرف کردن جروبحث با فرزند یا والدینتان از یک جک خنده دار استفاده کنید.

خرداد:

خردادی های معاشرتی نمی توانند درمقابل وسوسه سرگرمی، نوآوری و آشناییت های جدید مقاومت کنند. به منظور اینکه از هرگونه عواقب ناراحت کننده چنین تعهداتی اجتناب کنید، ستارها پیشنهاد می کنند که برنامه هایتان را مطابق با وضعیت سلامتتان بریزید.

تیر:

شما که امروز سرنوشتتان را شیشه فروشگاه رقم می زند بین دو گرایش مغایر با هم گیر می کنید. صرفهجویی،که ریشهدرخستشخصیویاتجربهبدقبلی دارد،وتمایلبرایبهدستآوردنچیزیشگفتانگیزومنحصربهفرد.

مرداد:

امروز به شما کمک می کند که طبیعت شاهانه و تمام شکوهش را به رخ دیگران بکشید. اگر قدرت این را پیدا کنید که دیگران را مورد بخشش یا مجازات قرار دهید این خصلت خود را بسیار ایده آل خوهید یافت. فقط هنگام بازی کردن نقش یک حاکم لج باز در خانه خیلی مراقب باشید.

شهریور:

امروز رخدادهای خوشایند هم نتایج مثبت خواهند داشت و هم منفی. محبوبیت خارق العاده ای را در چرخه های کسب و کار بدست آورده اید و نباید برای آینده تان نگران باشید. امروز زندگی شخصیتان است که پر از مشکلات است.

مهر:

امروز دوستی بلند مدتتان با کسی ممکن است با مشکل مواجه شود. برای سرزنش کردن حامیان قدیمیتان عجله نکنید. شاید این نوبت شماست که انرژی جدیدی به روابطتان بدهید. وقت خیلی خوبی است برای اینکه کدورت ها را کنار بزنید و کار روی یک پروژه را به طور مشترک آغاز کنید.

آبان:

هدف امروزتان این است که یک هدف درست انتخاب کنید!علی رغم موفقیت های اخیرتان، از اشتباهات گذشته خاطرات واضحی دارید. شاید بچه هایتان، روابط عشقی قدیمی، نتایج کارهای ابتکاری گذشته، بدهی های بزرگ یا بیماری های مزمن شما را به یاد آن اشتباهات بیندازند.

آذر:

امروز شجاعتی که نشان می دهید با افکاری مغشوش از دردسرهای گذشته همراه خواهد بود. خوشبختانه امروز روزی است که خلق و خوی مثبت با فایده های بسیاری غالب خواهد بود. به یاد داشته باشید که قوی ترین افراد آنهایی هستند که برخود و ترس هایشان غلبه می کنند.

دی:

هرچیزی که دیگران را شاد می کند به نظر می رسد که هیچ تاثیری روی شما ندارد. اکثر شما در شادی ها شرکت می کنید زیرا مجبورید- ولی احساس بی قراری زیادی می کنید. بااین حال شما به سهمتان از سرگرمی، شوخی و گرمی نیاز دارید. از واقعیت فرار نکنید.

بهمن:

امروز فضای کلی برایتان مثبت است. امروز برای قرار ملاقات، سرگرمی، خلاقیت، و دورهمی های جدید بسیار عالی است. شاید درنهایت مهارت های خوبی را از خود نشان دهید و تبدیل به قلب گروه شوید. مطمئنا همسر یا شریکتان را تحت تاثیر حیرت انگیزی قرار می دهید.

اسفند:

باید از دستور دادن و گفتن اینکه دیگران باید چه کار کنند اجتناب کنید. احتمال این وجود دارد که خودتان را اسیر خاطرات کنید. اگر به تفکرات عمیق و بحث های طولانی احساس علاقه دارید، خیلی حواستان را پرت نکنید و مراقب باشید وقت زیادی را صرف آنها نکنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.