خانه » اخبار روز » معرفی زنان صیغه ای در فیس بوک!

معرفی زنان صیغه ای در فیس بوک!

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که با انتشار عکس های پروفایل دختران در شبکه اجتماعی، آنها را به عنوان “زنان صیغه ای” معرفی می کرد.

سرهنگ محمد مهدی کاکوان در تشریح جزئیات این پرونده با بیان اینکه چندی پیش با شکایت زنی پرونده ای تحت عنوان «هتک حیثیت» پیش روی کارآگاهان گشوده شد گفت: این زن با حضور در پلیس فتا در حالی که مرجوعه از مقام قضایی داشت عنوان کرد که عکس شخصیش در یک صفحه به عنوان زن صیغه ای منتشر شده است در حالی این فرد در این مورد اطلاعی نداشته است.

وی با بیان اینکه بررسی های پلیسی نشان داد که گرداننده یا گردانندگان احتمالی این سایت با انتشار تصاویر مختلف از دختران، اقدام به راه اندازی صفحه ای برای صیغه و ازدواج موقت کرده بودند، گفت: بررسی های اولیه نشان داد که گرداننده این صفحه با ارائه مبالغی، شماره تلفن های مختلفی را به درخواست کنندگان ارائه می کرد.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ گفت: بلافاصله تحقیقات برای واکاوی زوایای پنهان این پرونده آغاز شد و کارآگاهان در اولین گام دریافتند که تصاویر منتشر شده از دختران و زنان در این صفحه جعلی است.

کاکوان با بیان اینکه سرانجام با مهندسی معکوس، گرداننده اصلی این صفحه شناسایی شد، گفت: این فرد در اعترافات عجیب خود عنوان داشت که عکس پروفایل دختران را از صفحه آنان برداشته و در صفحه خودش تحت عنوان «زن صیغه ای» معرفی می کرده است و از این راه از درخواست کنندگان کلاهبرداری می کرد.

به گفته او، ماموران در واکاوی کامپیوتر شخصی این فرد دریافتند که این متهم مبالغی حدود 700 و 900 هزار تومان از افراد متقاضی کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ کاکوان با بیان اینکه این فرد برای هر عکس، مبلغی را در نظر می گرفته است، گفت: متاسفانه این فرد عکس پروفایل دختران و یا تصاویر زنانی که نسبت به شخصی سازی آنها اقدام نشده بود را برداشته و در صفحه خودش منتشر می کرد و از این طریق از مردان طالب، کلاهبرداری می کرد چرا که این افراد باید در ابتدا پول را به حساب این فرد واریز می کردند تا شماره تلفن و اطلاعات دیگر این دختر در اختیار آنان قرار می گرفت، اما از آنجایی که این ماجرا کلاهبرداری بود، پس از واریز وجه، افراد نمی توانستند با این فرد (گرداننده صفحه)، ارتباط برقرار کند.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ ضمن هشدار به افراد کلاهبردار، به مردم توصیه کرد نسبت به شخصی سازی عکس های خصوصی شان در شبکه های اجتماعی اقدام کنند؛ چرا که افراد سودجو در کمین هستند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. واسه همینه میگم شهر خودت قبول شووووووووو

  2. من میترسم چقداوضاع خرابه.نمیشه بری تابوتیک سرکوچه.چه برسه دانشگاه1شهردیگه

  3. زن صیغه ای میخواین چیکارررررررررر؟حقتونه ولی بیچاره ها دلم براتون هم میسوزه

  4. مردم فقط دنبال پول در اوردن هستن
    حالا چجوریش دیگه مهم نیست
    خدا ازشون نگذره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.